Bu Meme Coin’de Satış Baskısı Devam Ediyor Ancak Kritik Destek Korunmaya Devam Ediyor

0
Bu Meme Coin'de Satış Baskısı Devam Ediyor Ancak Kritik Destek Korunmaya Devam Ediyor

Shiba Inu fiyat hareketi, kripto para piyasasının geneli gibi, bazı önemli satış baskılarıyla boğuştu. Ayılar, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %80’in üzerinde düşüş yaşayan SHIB’e baskı yapmaya devam ediyor.

Shiba Inu Fiyatının 0.000016 Dolar ile 0.000020 Dolar Arasında Destek Oluşturması Muhtemel

Shiba Inu fiyat hareketi, boğanın tersine dönebileceğini gösteren önceki sinyalleri reddetti. Ocak ayının başlarında, SHIB 0.000050 dolar değerinde bir alan testi için baskı yapabileceğine dair bazı kanıtlar vardı, ancak bu tahminler ortadan kaldırıldı.

Ichimoku Kinko Hyo perspektifinden, Shiba Inu’nun günlük grafikte yaklaşan desteği sıfır. Shiba Inu (SHIB) fiyatı Bulut’un (Cloud: Senkou Span A ve Senkou Span B), Tenkan-Sen ve Kijun-Sen’in altındadır. Future Senkou Span A, Future Senkou Span B’nin altındadır ve Chikou Span, açık alanda mumların altında yer alıyor.

Özetlemek gerekirse, günlük grafikte Ichimoku sistemi içinde, SHIBA fiyat keşif modunda ve daha düşük hareket etmek için serbest bir eli var.

Meme coin için en yakın Ichimoku destek seviyesi, haftalık Ichimoku tablosundadır. Senkou Span A, 0,000007 dolarda, Shiba Inu fiyatı için en yakın Ichimoku destek seviyesidir. Ancak, her an büyük bir sıçrama meydana gelebilir. Günlük Bileşik Endeks tüm zamanların en düşük seviyelerini gördü. Aynı zamanda, Göreceli Güç Endeksi, 30’da bir ayı piyasasında ilk aşırı satım seviyesinin hemen üstünde.

Bu mevcut düşüş trendinin sona erdiğine dair herhangi bir ipucu elde etmek için Shiba Inu fiyatının Tenkan-Sen, Kijun-Sen ve Kontrol Hacmi Noktasının üzerinde bir günlük kapanışa ihtiyacı olacak. 0.000028 dolar veya üzerinde bir kapanış, daha fazla kısa vadeli düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın