Bu Meme Coin’de Listeleme Çılgınlığı: Bir Borsada Daha Yerini Aldı!

Büyük kripto borsası Bitpanda, bu yıl %300’den fazla değer kazanan meme coin Floki Inu (FLOKI) için destek ekliyor.

Avusturya merkezli borsa, yatırımcıların 17 Mart’tan itibaren platformlarında FLOKI ticareti yapmaya başlayabileceklerini söyledi. 

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) rakibi olarak anılan FLOKI’nin topluluğu, listeleme haberini sevinçle karşıladı:

“Bitpanda, 17 Mart’ta FLOKI’yi listeleyecek! 4 MİLYON’dan fazla kullanıcısı olan Bitpanda, Avrupa’nın en büyük ve en iyi düzenlenmiş çok varlıklı borsalarından biridir. Bu listeleme, sonunda Avrupalı ​​kullanıcıların FLOKI kripto para birimini EURO ile satın almalarını son derece kolaylaştıracak.” 

Floki Inu, 2022’yi 0.0000009 dolardan kapattı. Bu yazıyı yazarken, bu yıl %311 artışla 0.0000037 dolardan işlem görüyor.

Meme coin, Twitter sahibi Elon Musk’ın da desteğini aldıktan sonra bu yıl fiyat açısından büyük bir patlama yaşadı. Floki Inu, Shiba Inu, Dogecoin ve diğer meme kripto para birimlerinin yarattığı heyecandan yararlanarak kripto dünyasında kendisine yer edinmeye çalışıyor.

Bu sene listelemeler konusunda Floki için hareketli bir yıl oldu. Merkezi Seyşeller’de bulunan önde gelen bir kripto borsa platformu olan Kucoin, FLOKI’yi ve Dubai merkezli kripto borsası Bybit’i listeledi. Kore merkezli popüler kripto borsası DigiFinex ise meme coin’i bu ay listeledi. 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz. 

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.