Mart 23, 2023

Bu Meme Coin’de İşlem Hacmi %3031 Fırladı! Neler Oluyor?


Shiba Inu’nun yeni rakibi olarak anılan SHIBONE INU, bugün kayda değer bir yükselişe imza attı. Üstelik meme coin bunu çoğu kripto para biriminin ani bir fiyat düşüşü yaşadığı bir dönemde gerçekleştirdi. SHIBONE, geçen hafta yaşadığı %373.31’lik yükselişin ardından son 24 saatte %65.25 artışla 0.000000006824 dolar seviyesinde işlem görüyor.

SHIBONE’nin bugünkü fiyat artışı, son dönemde yaşadığı fiyat artışından bir miktar daha farklı. Bu kez trader’ların yükseliş sonrasında harekete geçmesinin ardından işlem hacmi de %3031 oranında artış gösterdi. İşlem hacmi, alıcılar ve satıcılar arasında değiş tokuş edilen toplam coin’lerin hacmini ifade eder. İşlem hacminin yükselmesi, fiyatı yukarı doğru iten artan farkındalığı ve organik desteği gösterir.

SHIBONE, büyümesi Shiba Inu ekosisteminin başarısına bağlı olan büyük bir meme coin olarak biliniyor.  Shiba Inu ile arasındaki bu bağlantı, genellikle Shiba Inu ekosisteminin günümüzün Web3.0 dünyasındaki en canlı ekosistemlerden biri olduğuna inanan yatırımcılar için olumlu bir önermedir. SHIBONE’un etkisinin giderek arttığı ve son dönemdeki yükselişiyle daha fazla meme coin severin izleme listesine girebileceği söylenebilir.

Öte yandan SHIBONE gibi bir meme coin’in gerekli istikrarı elde etmesi ve yatırımcılardan daha fazla destek alması için çok çalışması gerekiyor. Rallileri çekici görünse de, meme coin bugüne kadar herhangi bir dönüm noktası protokol değişikliği kaydetmedi. Bununla birlikte, ortağı Anant Parker aracılığıyla pazarlama kampanyalarına iyi odaklandı ve bu, ikna edici teknik büyüme olmadan şimdilik sonuç veriyor gibi görünse de, mevcut ilgi uzun vadeli olmayabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?