Mart 14, 2024

Bu Meme Coin’de Boğa Koşuşu Sinyali: Hazır Olun, Kırılma Rallisi Kapıda!

Solana blok zincirinin piyasada büyük bir heyecan yaratmasıyla birlikte, Solana tabanlı meme coin BONK bu fırsattan yararlanıyor. BONK fiyatı bir gecede fırlarken, hareket halindeki yükseliş trendi, tüm zamanların en yüksek zirvesini ölçeklendirmeye hazır bir koparma rallisi hazırlıyor.

Dahası, tükenmiş alıcılar daha fazla güven kazandıkça, meme coin sektörü bu hafta güçlü bir geri dönüş vaadi gösteriyor. Ayrıca, en iyi meme paralarından biri olan BONK, kısa süre içinde 0,000050 dolar işaretini aşabilir.

Çift Dip Bu Meme Coin’in Rallisini Besliyor

Devam eden boğa koşusunun günlük grafikte kısa bir ara vermesiyle, BONK fiyatı geri sıçrama için güçlü bir model hazırlıyor. Ayrıca, gecelik zamdan başlayan son sıçramayla birlikte, meme coin yükseliş trendinin bir uzantısını hazırlıyor.

bonk fiyat analizi

BONK fiyat hareketi, günlük grafikte 0,000037 dolarlık bir boyun çizgisi ile oluşan çift dipli bir model gösteriyor. Ayrıca, meme coin dün geceden itibaren% 20’lik hızlı bir artış gösteriyor ve bu da temel talepteki bir patlamayı yansıtıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şu anda BONK fiyatı, gün içi %7,96 kazançla 0,000034 dolardan işlem görüyor. Son geri dönüşle birlikte, meme coin, 0,000046 dolarlık genel direnci aşmak için çift dipli bir koparma rallisi hazırlıyor.

BONK Fiyatı 0.000050 Doları Aşabilecek mi?

Alıcılar, kritik seviyelerde güçlü bir talep varlığını gösteren BONK fiyat hareketi ile bir sonraki artışa hazırlanıyor. Ayrıca, yükseliş formasyonunun kırılması 0,000050 doları geçecek bir sıçramayı hedefliyor.

Trend bazlı Fibonacci seviyelerine göre, boyun çizgisi kırılması 0,000046 dolar işaretine kadar bir ralli ile sonuçlanabilir. Böylece, fiyatın 0,000050 dolara sıçrama ihtimali de önemli ölçüde artıyor.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?