Ocak 13, 2024

Bu Meme Coin Zorlu Zamanlardan Geçiyor: Ancak Boğalar Pes Etmiyor!


Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), küçük bir şekilde ivme kaybediyor. Meme coin, spot borsalarda 0,000009823 dolardan işlem görüyor. Ek olarak son 24 saat içinde %2,77 oranında düşüş yaşadı. Öte yandan işlem hacmi %17’den fazla düşerek 196.265.702 dolara geriledi.

Shiba Inu fiyat grafiği

Son düzensiz boğa-ayı hareketi, SHIB’i kazançlarının bir kısmından vazgeçmeye zorladı. Bu bağlamda token bir sıfır daha kaybetti. Geçtiğimiz ay boyunca, Shiba Inu yeni rakamlar ekledi ve kaybetti. Ancak sonuçta 0.00001 dolar fiyat seviyesini gerçek bir destek bölgesine dönüştüremedi.

Coim’i çevreleyen piyasa duyarlılığı çok düşüş eğiliminde. Ancak bir metrik, uzun vadede yakın bir yükseliş trendinin göz ardı edilemeyeceğini göstermek için umut verici olmaya devam ediyor.

On-chain veriler, son satış dalgalarına rağmen Shiba Inu’nun Korku ve Açgözlülük Endeksi’nde hala “Açgözlülük” seviyesinde olduğunu gösteriyor. Bu durum, Shiba Inu boğalarının token üzerinde hala gizli bir arzuya sahip olduğunu gösteriyor. Bu nedenle de doğru koşullar sağlandığında coin biriktirmeye devam edebileceklerini gösteriyor.

Shiba Inu’nun fiyatındaki düşüş, daha geniş piyasa görünümündeki duyarlılığın bir fonksiyonu. Ancak, temel zincir içi ölçümleri de bir devrilme noktasında. Shibarium işlem sayısı, son 24 saat içinde kaydedilen yalnızca 1,33 milyon işlemle ayların en düşük seviyesine geriledi.

Yakım oranı da bir gecede %95 azaldı ve şimdiye kadar sadece 820.007 SHIB yakıldı. Aynı ölçütler, piyasadaki açgözlülüğe tepki olarak her an değişebilir ve SHIB’in her zaman olduğu gibi kazanma yoluna geri dönmesinde önemli bir rol oynayabilir.

Kaynak : u.today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?