Şubat 24, 2023

Bu Meme Coin Yükselmeye Devam Ediyor: 3 Dolara Ulaşabilecek Mi?

Önde gelen kripto para borsası Gate.io, bugün USDT eşleştirmesi ile Bone token listelemesini duyurdu. Bone, 24 Şubat 2023 tarihinde Gate.io’da listelenecek ve saat 4:00’te ticarete açılacak. Borsanın 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var. Bu da token’ın benimsenmesi için ileriye doğru atılmış bir adım. Token, listeleme duyurusunun ardından 2,05 dolar gibi yüksek bir seviyeye tırmandı.

Shiba Inu’nun Kemik Simgesi: Ne Kadar Yükselebilir?

Bone, 30 gün içinde 0,48 dolardan 1,09 dolara çıktığı Ağustos 2022’den bu yana fiyatını istikrarlı bir şekilde ikiye katlıyor. Token daha sonra düzeltmelerle karşılaştı. Ancak Shibarium lansman söylentileri nedeniyle ivme kazandı ve yükseldi. 2023’te, bir ayda 1 dolardan 2,05 dolara çıktı ve endekslerde ağır yükseliş duyguları çekiyor.

Onchain ve analitik firma CoinCodex, Bone için fiyat tahminlerini güncelledi. Tokenin Mart 2023’e kadar 3 dolara yakın bir değere ulaşabileceğini tahmin etti.

CoinCodex’e göre, Bone Mart ayının son haftasında 2,71 dolar ile yılın en yüksek seviyesine ulaşması mümkün. Bu, mevcut fiyatı olan 1,96 dolardan yaklaşık %38’lik bir artış anlamına geliyor.

Gate.io’dan gelen yeni liste ve yaklaşan Shibarium Beta lansmanı, fiyatını yükselten faktördür. Daha da önemlisi, Bone’un toplam 250.000.000 token arzı var ve bu da Shibarium tamamen hayata geçtiğinde onu kıt hale getirmesi mümkün. Bone, katman-2 ağındaki yönetim token’ıdır ve işlemleri başlatmak için gaz ücreti olarak kullanılacaktır.

Buna ek olarak, katman 2 ağı kullanıcıların Bone tokenlarını doğrulayıcı olarak stake etmelerine ve pasif gelir elde etmelerine olanak tanır. Sonuç olarak token, endekslerdeki fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artırabilecek çok sayıda kullanım alanına sahip.

Haber yazıldığı sırada Shiba Inu’nun ekosistem tokenı Bone 1,96 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte 24 saatlik günlük işlemlerde %5 artış gösterdi. Bone, Temmuz 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15,50 dolardan %87,37 düşüş gösterdi.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?