Ocak 26, 2024

Bu Meme Coin Yüksek Yakım Oranları ve Balina Aktivitesiyle Çalkalanıyor: Yükseliş Gelecek Mi?


Son güncellenme : 26.01.2024 - 13:07

Önde gelen meme coinlerden bir olan Shiba Inu bu hafta yakım oranı artışıyla daha geniş kripto piyasasında çılgınlık hissiyatını bir kez daha körükledi.

Shibburn tarafından açıklanan grafiklere ve verilere göre, son günlerde SHIB yakım oranında ciddi bir yükseliş mevcut.

Öte yandan meme coin’in fiyatı bu yakım oranlarındaki yükselişlerle paralel  olamadı. Buna ek olarak, önemli balina aktivitesi de SHIB’in tokenomiklerine ağırlık verdi.

Shiba Inu Yakımları

Koinfinans.com olarak bildiridğimiz üzere Shiba Inu’nun küresel olarak trader’ların ve yatırımcıların ilgisini çektiği görülüyor.

İlk olarak, son günlerde SHIB yakım oranındaki sürekli artışlar dikkat çekmiştir. Yanma oranı başlangıçta %232,85, ardından %459 ve son olarak da %4250,91 gibi şaşırtıcı bir oranda artarak daha geniş kripto piyasasında dikkatleri üzerine çekti. Buna paralel olarak topluluk, token’ın ilk dolaşımdaki arzından bugüne kadar 410.708 trilyon SHIB yakımı yaptı.

Buna ek olarak, Shiba Inu tarafından desteklenen katman 2 blok zinciri Shibarium da yeni zirveleri gördü. Ağdaki günlük işlemler nispeten düşük olarak görülüyor. Ancak, toplam işlem sayısı 308,07 milyona ulaşarak Shibarium’daki artan faaliyeti açıkça gösterdi.

öte yandan, yukarıda belirtilen gelişmelerin ortasında, bu hafta balina işlemlerinin de arttığı görüldü. Bildirildiğine göre, hareket halindeki yaklaşık 4 trilyon SHIB bu hafta kripto piyasası meraklılarının dikkatini çekti.

Shiba Inu Fiyat Düşüşleri

Meme coin fiyatı son 24 saat içinde %0,40’lık marjinal bir düşüş gösterdi. Şu anda 0,000008901 dolar cibarinda işlem görüyor. Ayrıca, meme coin haftalık grafikte de %5,57’lik bir düşüş ve aylık %17,43’lük bir düşüşe tanık oldu.

İlginç olan bu meme coin’in dev yakım oranlarına rağmen bu fiyat düşüşünü yaşamasıdır. Bu nedenle topluluk meme coin fiyatının yükselmesini heyecanla beklemeye devam ediyor.

Kripto para borsası PrimeXBT komisyon indirimli ve hoş geldin hediyeli hesap açmak için tıklayın.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?