Mart 18, 2023

Bu Meme Coin Yatırımcıları Shiba Inu Yatırımcılarını Geride Bıraktı: Neler Oluyor!

Önde gelen bir blok zinciri analiz firması, Dogecoin (DOGE) sahiplerinin çoğunluğunun kârda olduğunu belirtti. Rakip meme coin Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin ise çok daha kötü durumda olduğunu söyledi.

IntoTheBlock’a göre, DOGE sahiplerinin %56’sı yatırımlarından kârlı, %34’ü zararda ve %10’u da zararda.

Dogecoin, 2023’teki en yüksek seviyesi olan 0,099 dolardan %24’ten fazla düşüşte. Haber yazıldığı sırada 0,075 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, SHIB sahiplerinin yalnızca %29’u kârlıyken, %67’si zararda.

 Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB, bu yazının yazıldığı sırada 0,000011 dolar değerinde. Bununla birlikte yılın en yüksek seviyesi olan 0,000016 dolara göre %31’den fazla düşüş gösterdi.

Shiba Inu ekosistemi, merakla beklenen katman-2 ölçeklendirme çözümü Shibarium’un bu ay beta formunda yayına girdiğini gördü. Katman-2 protokolü, Polygon’a (MATIC) benzer şekilde akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) üzerine inşa edilmiştir.

Beta testi tamamlandığında, Bone ShibaSwap (BONE) yeni ekosistem için yönetişim belirteci olarak hizmet verecek ve dijital varlık gaz ücretlerini ödemek için kullanılacak.

Kusama, Shibarium‘un beta formundaki coinlerin gerçek olmadığı belirtti. Kullanıcıların SHIB’lerini biriktirmeye çalışarak harcamamaları gerektiği konusunda uyardı.

“Puppynet’teki tüm tokenler GERÇEK DEĞİLDİR. Zor kazandığınız SHIB’leri, insanlar, herhangi biri, ne kadar zor olursa olsun, görürseniz bu tokenlere harcamayın.” dedi.

İlk olarak Mayıs 2021’de duyurulan proje, geliştiricilerin ucuz ve yüksek oranda ölçeklenebilir uygulamalar oluşturmasına olanak sağlamak üzere tasarlandı.

Kusama, beta test aşamasının yaklaşık iki ay sürmesi gerektiğini söyledi. Ancak test süresinin Temmuz ayına kadar sürebileceğini belirtti.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?