Mart 5, 2024

Bu Meme Coin Ünlü Trader’ın Açıklamasının Ardından Hızla Yükselişe Geçti: Neler Oldu?

Solana blok zincirinde bulunan bir meme coin olan Myro, kripto para dünyasında ünlü trader Bluntz’un bir çağrısının ardından hızla yükselişe geçti. Bluntz’ın paylaşımında, Myro’nun saatlik grafiğinde %25’lik bir ‘ABC’ düşüşü tespit ettiği ve yaklaşan bir ralli konusunda takipçilerini uyardığı belirtildi.

Bluntz’un gönderisinde, meme coin trendlerinin oldukça belirleyici olduğu vurgulanarak, fiyatın hızla düşüşten toparlanacağı öngörüsünde bulunuldu. Başka bir işe odaklanmanın “fırsat maliyeti” olduğu ifade edildi.

Myro‘nun fiyatı Bluntz’un gönderisinden birkaç saat sonra yükseldi. TradingView’den alınan verilere göre, fiyat hızla yukarı yönlü hareket etti ve Bluntz’un belirttiği seviyede tersine döndü. İlk saat içinde %63,92’lik bir kar elde edildiği görüldü. Ralli devam etti ve Myro, kısa bir süre içinde 0,3121 dolara kadar yükseldi. Ek olarak haber yazıldığı sırada ise 0,2659 dolardan işlem gördü.

meme coin

Önemli bir gelişme olarak, son fiyat artışı Myro’yu geçtiğimiz Ocak ayında elde edilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,2599 doların üzerine çıkardı. Ayrıca, kripto topluluğu üyeleri arasında yeni meme coin hakkında daha fazla konuşma yapılmasını sağladı ve yükselen kripto hakkında yükseliş duygularını ifade etti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Coingecko verileri, Myro’nun piyasa değerinin son 24 saat içinde %51 artarak haber yazıldığı sırada 252,7 milyon dolara ulaştığını gösterdi. Aynı zamanda hacim 231,7 milyon dolara yükselirken, 24 saatlik hacim artışı %104,8 olarak gerçekleşti.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?