Ocak 13, 2024

Bu Meme Coin Stratejik Hamlesiyle Shiba Inu’ya Meydan Okuyor: İşte Son Gelişmeler!

Meme coin dünyası her zaman ilgi gören bir alan olarak konumunu korumaya devam ediyor. Bu bağlamda BONK, topluluk içinde benimsenmesini desteklemek adına bir hamle yaptı. Duyuruya göre BONK, kullanıcılarının varlıklarını daha verimli bir şekilde organize etmelerine yardımcı olmak için cüzdanında “PooperScooper” işlevselliğini tanıttı.

BONK, Web3 dünyasında bir altyapı hizmeti protokolüne dönüşen meme coin‘lerden biridir. PooperScooper özelliği, artık hedefleriyle ilgili olmayan varlıkları barındıran kullanıcılar için ekstra bir kolaylık katmanı ekleyen bir temizleme özelliğidir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu özellik, kullanıcıların takas etmeleri gereken token’ları veya kapatılması gereken hesapları bir listede düzenlemeleri gerekeceğinden basit bir şekilde çalışır. Bu listeden, “Scoop” için varlıkları gözden geçirebilirler ve onaylanırsa tokenler BONK’a dönüştürülür.

Bu özelliğin yüksek kullanım oranına rağmen, düzgün bir şekilde gözden geçirilmediği takdirde varlıklar kaybedilebileceğinden kullanıcıların dikkatli olması gerekecektir. Açıklandığından bu yana BONK topluluğu PooperScooper işlevini, Solana ekosisteminde çok sayıda meme coin ortaya çıktığı için kullanışlı olabilecek iyi bir fikir olarak karşıladı.

BONK, daha büyük rakipleri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) ile karşılaştırıldığında bir meme coin olarak nispeten daha yeni. Bununla birlikte, kullanıcı benimsemesi gibi kilit alanlarda hakim olma hamlesini zorluyor.

PooperScooper özelliği tek başına perakende yatırımcı tabanından daha büyük bir pay almasını sağlayamasa da, tutarlı yenilik teklifi BONK’u mücadele etmeye hazır bir token olarak sundu.

Halihazırda BONK, Shiba Inu’ya kıyasla daha iyi bir büyüme oranına sahip. Son üç aylık dönemde yalnızca %39,79’luk bir büyüme kaydeden SHIB’e kıyasla %6,761’lik bir artış kaydetti.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?