Bu Meme Coin Sosyal Medya Aktivitesinde Patlama Yaşıyor!

LunarCrush, yakın zamanda, Shiba Inu çevresindeki sosyal etkinliğin, son 90 günün zirvesine ulaştığını belirten bir rapor yayınladı. Rapora göre meme coin ile ilgili sosyal medyadaki günlük tartışmalara 50.000’den fazla kişi aktif olarak katılıyor.

Etkileşimin bu şekilde artmasının çeşitli sebepleri olabilir. Bunların başında Shiba Inu ekosistemindeki çeşitli gelişmeler geliyor; bunlardan en önemlisi, Shibarium Public Beta’nın yakın zamanda yayına alınmış olması. Bu lansman merakla bekleniyordu. Shibarium’un meme coin ekosistemenin büyümesine katkı sağlayacağı düşünülüyor. Öte yandan Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya göre beta aşamasının 2 ila 4 ay sürmesi bekleniyor. Beta ağ ile, ana ağ lansmanından önce hataların belirlenip düzeltilmesi sağlanacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz son raporlara göre, Shiba Inu ekibi şu anda Shibarium Belgeleri oluşturmak için çalışıyor. Bu belgeler Shibarium beta sürümüne nasıl erişileceği konusunda kapsamlı rehberlik sunacak. Bununla birlikte, Shibarium beta Puppyscan sayfası şu anda çalışmıyor. Bu durum, merakla beklenen Shibarium beta belgelerinin yakında geleceğine dair spekülasyonları tetikledi.

Mevcut durumda, Shibarium Public Beta halihazırda 388.462 toplam blok ile 2.163 işlem gerçekleştirdi ve ağ günlük ortalama 541 işlem görüyor.

Ek olarak, Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa bir süre önce SHIB: The Metaverse için WAGMI Temple Alpha önizlemesini içeren ve destekçilerin ilk arazi satışı aşamasında Metaverse arazilerini sorunsuz bir şekilde satın almalarına olanak tanıyan yeni bir web sitesi başlattı.

Tüm bu gelişmeler meme coin görünürlüğünü artırmış olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.