Ocak 8, 2024

Bu Meme Coin, Son 24 Saatte Adeta Parladı: %49,3’lük Fiyat Artışıyla Trend Oldu!

CoinGecko’nun verilerine göre, çok zincirli bir meme coin olan Omnicat, son 24 saat içinde %49,3’lük bir fiyat artışıyla en çok trend olan coin oldu.

meme coin fiyat grafiği

Bu haber yazıldığı sırada, canlı OmniCat (OMNI) fiyatı 0,0006543 dolar seviyesinde bulunuyor ve 24 saatlik 6 milyon dolarlık işlem hacmiyle birlikte son 24 saatte %49,3’lük bir artışı yansıtıyor. Aynı zamanda, coin’in son yedi gün içinde %51’lik bir artış yaşadığı ve %1,6’lık bir düşüş yaşayan genel kripto para piyasasını geride bıraktığı söyleniyor. Ayrıca Polygon Ekosistemi içindeki benzer kripto para birimlerini geride bırakarak değerlerinde hiçbir değişiklik göstermiyor.

Projenin resmi X hesabında kayda değer bir duyuru yapılmamış olsa da, fiyat artışının 25 Aralık’ta BSC ağının, proje yaratıcılarının yatırımcılardan fon topladıktan sonra aniden terk ettiği hileli bir durumu ifade eden bir kripto terimi olan bir rug pull ile karşılaştığı bir olayı takip ettiğini belirtmek gerekir.

 

Kaynak : crypto.news
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?