Eylül 27, 2023

Bu Meme Coin Sıradaki Dogecoin Olabilir mi? Analist İddialı!


Piyasa değerine göre beşinci en büyük meme coin olan Floki, bu yılın Şubat ayından bu yana düşüş eğilimi yaşıyor. Ancak, son gelişmeler meme coin piyasasına artan bir heyecanı beraberinde getirdi.

Yatırımcılar, alım satımı kolaylaştıran kayda değer likiditesi sayesinde Floki’ye yöneldi. Merkezi olmayan finans (DeFi) toplayıcısı Dex Screener’ın son verilerine göre meme coin, Pancakeswap’te yaklaşık 3,2 milyon dolar ve Uniswap’te 3,8 milyon dolarlık likiditeye sahip.

Crypto Tony isimli kripto para analisti, Floki’nin önümüzdeki aylarda bir fiyat toparlanmasına hazır olduğuna inanıyor. Meme coin’in haftalık grafiğinde potansiyel bir kırılmaya işaret eden kritik bir destek seviyesine işaret eden analist, tahminiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sonuç olarak Crypto Tony, meme coin meraklılarını yakın gelecekte umut verici getiriler için daha fazla Floki varlığı biriktirmeyi düşünmeye teşvik ediyor.

Özellikle Crypto Tony, Floki’nin fiyat hareketinin, yükseliş patlamasının erken belirtilerini gösteren Dogecoin’inkini (DOGE) yansıtabileceğini öne sürüyor. Daha önce analist, Dogecoin‘in fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) doğru bir geri dönüş yapmadan önce 0,04 dolar civarına düşebileceğini tahmin etmişti.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?