Aralık 7, 2023

Bu Meme Coin Resmen Patlama Yaşıyor: Performansıyla Yatırımcıların Gözdesi Oldu!

Kripto para piyasası son zamanlarda patlama yaşıyor. Bazı dijital varlıklar tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatlarına ulaşıyor. Bu örneklerden biri de meme coin Bonk Inu (BONK).

Token, fiyatı günlük bazda yaklaşık %13 arttıktan sonra (CoinGecko’nun verilerine göre) bugün yeni zirvesine ulaştı.

Bonk Inu

BONK‘un yükseliş trendi, Kasım ayının başında tüm kripto piyasası yeşil renkte yanıp sönerken başladı. Bu kısmen Solana (SOL) ile olan bağlantısından kaynaklanmış olabilir. Meme coin, “halk için, halk tarafından” ilk Solana-dog kripto para birimi olarak tanımlanıyor.

Solana‘nın geçen ay en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biri oldu. Ek olarak ve yaklaşık üç hafta önce neredeyse 70 dolara yükseldiğini hatırlamak gerekir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BONK Inu’nun aylık bazda %1.000’lik fiyat patlamasına katkıda bulunmuş olabilecek bir diğer faktör de meme coin dünyasındaki genel yükseliş durumu olabilir.

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Pepe Coin (PEPE), Floki Inu (FLOKI) ve daha pek çoğu dahil olmak üzere bu türden çok sayıda varlık, geçtiğimiz birkaç hafta içinde yeşil renkte seyretti.

Kaynak : cryptopotato
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.