Mart 5, 2024

Bu Meme Coin Performansıyla Rakiplerini Yerinden Etti: İşte Gelişmeler!

Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda 13,4 milyar dolarlık bir hacme ulaşarak Dogecoin, Solana, XRP ve BNB gibi önde gelen rakiplerini geride bıraktı. Bu nedenle nihayetinde en üst sıradaki varlıklar arasında yer aldı.

Son yedi günde %270’lik bir yükseliş yaşayan Shiba Inu, en değerli kripto para birimleri arasında ilk ona girmeyi başardı. Özellikle, varlık sadece 0,00002349 dolar seviyesinden 24 saat içinde 0,00004533 dolarlık bir zirveye ulaştı. Bu büyüme, 24 saatlik bir süre içinde %92’lik bir artışla sonuçlandı.

Son 30 gün içinde SHIB’in değeri, 0,000008829 dolar seviyesinden neredeyse dört katına çıktı. Bu etkileyici fiyat artışı, Shiba Inu’nun kripto para ticaretinde birçok rekor kırmasına neden oldu.

Örneğin, SHIB son zamanlarda Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT), Chainlink (LINK) ve TRON (TRX) gibi diğer kripto paraları geride bırakarak ilk ona girdi. Özellikle, SHIB şu anda 23,15 milyar doları aşan bir piyasa değerine sahipken, en yakın rakibi AVAX 16,24 milyar dolarlık bir değerleme ile çok daha alt sıralarda yer alıyor.

Shiba Inu Hacim Olarak DOGE, SOL, XRP, BNB’yi Geçti

Ayrıca, Shiba Inu son 24 saatte şaşırtıcı bir işlem hacmi olan 13.402.846.589 doları kaydetti. Bu rakam, SHIB’in geçtiğimiz gün gördüğü değerin %300’ünden fazla. İlginç bir şekilde, 13,4 milyar dolarlık bu işlem hacmi, Shiba Inu’yu stabilcoin dışında Bitcoin ve Ethereum’un hemen arkasına yerleştiriyor.

shiba inu

Özellikle, SHIB son 24 saat içinde en çok işlem gören beşinci dijital varlık oldu. Etkili bir şekilde, Shiba Inu, Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra ticaret hacmi açısından diğer tüm risk varlıklarını geride bıraktı.

Bu kapsamda, yalnızca 8 milyar dolarlık işlem hacmine sahip Dogecoin (DOGE), 5 milyar dolarlık Solana (SOL), 4,47 milyar dolarlık XRP ve 2,5 milyar dolarlık BNB gibi önemli kripto para birimlerini içermektedir.

Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun başarısını yorumlamak için X’e gitti. Kusama gururla şunları söyledi:

“Bugün SHIB, BNB, Solana ve XRP’nin toplamından bir milyar doların üzerinde daha fazla hacme sahip.”

Kusama, son güncellemesinde SHIB Ordusu’na içten şükranlarını iletti. Zorlu bir yolculuğa rağmen, rakiplerine karşı birlik içinde durduklarını vurguladı. Ayrıca, SHIB Ordusu’nun her bir üyesini övdü ve birçok kişi bunun imkansız olduğunu düşünse de, bu birlikteliğin kaçınılmaz olduğunu belirtti.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?