Ekim 20, 2022

Boğa Sezonunda Bu Meme Coin Öne Çıkacak!

Eski ABD Kongre adayı David Gokhshtein, bir sonraki boğa koşusu geldiğinde popüler meme coin SHIB’nin büyük bir ralli düzenleyeceğine inanıyor.

Piyasa döngüleri nedeniyle, kripto piyasalarında sık sık boğa sezonu yaşanmıyor, ancak boğa sezonu, çeşitli büyük varlıkların rallilerinde bir katalizör görevi görüyor. Bir sonraki boğa koşusu pek çok kişinin beklediğinden daha uzakta olabilir, ancak birçok piyasa gözlemcisi, şimdiden boğa favorilerini belirledi.

Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski ABD Kongre adayı David Gokhshtein, Shiba Inu‘yu (SHIB) destekliyor gibi görünüyor. Boğa piyasası ortaya çıktığında, hangi varlığın en büyük geri dönüşü gerçekleştireceği sorusu ortaya çıkıyor. Gokhshtein, SHIB’ye bahse girdi. Gokhshtein Perşembe günü resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Herkes canını sıkıyor ve ben bir sonraki boğa koşusu sırasında DOGE ve SHIB’nin parabolik (rallide) olacağını düşünüyorum.” 

Shiba Inu, yakım oranı azaldı

Twitter’da büyük ölçüde aktif olmaya devam eden Gokhshtein, SHIB konusunda dikkat çekici bir şekilde sesini yükseltti. Gokhshtein, düşüş ortamının varlık üzerindeki etkilerine rağmen ikinci en büyük meme coin Shiba Inu’yu desteklemek için her fırsatı değerlendirdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Gokhshtein kısa süre önce SHIB’ye yönelik satın alma tutumundan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Ünlü girişimci geçen hafta, meme coin’ler ile ilgili pişmanlığını, “Meme token’lar söz konusu olduğunda, SHIB’ye girmeliydik” sözleriyle dile getirdi.

Gokhshtein Twitter dışında, röportajlarında da Shib’i savunduğunu dile getirdi. U Today’e yakın zamanda verdiği bir röportajda, birkaç ana akım kripto varlığını ve piyasalardaki duruşunu tartıştı.

Gokhshtein, meme coin ekibini, özellikle bu ayı piyasasında hayatta kalmasını sağlayan projeye dahil edilen gelişmeler konusunda övdü. Shiba Inu ekibinin ortaya koyduğu büyük çalışmanın altını çizerek, varlığı geliştirmek için harcanan sıkı çalışmanın çok geçmeden daha geniş kripto topluluğu için bir patent olacağını belirtti. Ekosistemdeki gelişmeler artış gördükçe, Shiba son zamanlarda çok dikkat çekiyor.

“Shiba geliştirme ekibinin harika bir iş inşa ettiğini düşünüyorum.” 

Ayrıca Shiba Inu’yu elinde tuttuğunu ve meme coin topluluğunu sevdiğini doğruladı.

”SHIB konusunda çok iyimserim. Bu arada SHIB’yi tutuyorum ama çok ama çok boğayım (yükseliş bekliyorum). Topluluğu severim. Sertler, zorlu bir grup insan. Belli ki para kazanmak için girdiler ama ekosisteme aşık oldukları için kaldılar.”    

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?