Şubat 14, 2023

Bu Meme Coin %57 Kazanç Elde Etti: İşte Detaylar!

Shiba Inu‘nun (SHIB) en güçlü rakiplerinden biri, geçtiğimiz hafta yaklaşık %60’lık bir kazanç elde ettikten sonra daha geniş kripto piyasalarını geride bırakıyor. Meme token Baby Doge Coin (BABYDOGE) yedi günün en düşük seviyesi olan 0,00000000281 dolardan 0,00000000443 dolara yükselerek sadece bir hafta içinde %57’nin üzerinde kazanç elde etti.

BABYDOGE o zamandan beri geri çekildi ve haber yazıldığı sırada 0,00000000407 dolardan işlem görüyor.

Piyasa katılımcıları BABYDOGE’un dün yayına giren token yakma portalının lansmanını beklerken meme coin yükseldi.

Baby Doge Coin’in Twitter hesabına göre, portal yakma gücünü topluluğun eline veriyor, kullanıcılara BABYDOGE satın almak için daha düşük satın alma ücretleri sağlıyor ve meme token arzını azaltıyor. Yalnızca son 24 saat içinde proje 321.000 dolar değerinde 81 trilyon BABYDOGE yaktı. Meme token’ın varlığı boyunca yaklaşık 804 milyon dolar değerinde 202,7 katrilyondan fazla Baby Doge Coin yakıldı.

Meme coin BabyDoge'de kazanç oranı arttı

Meme coin 2021 yılında piyasaya sürüldü. Şu anda hem Ethereum (ETH) hem de Binance Chain’de (BNB) yayında. Teknoloji milyarderi ve Dogecoin (DOGE) destekçisi Elon Musk, BABYDOGE’a atıfta bulunan bir tweet atarak büyük bir ralliyi ateşlediğinde öne çıktı.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?