Temmuz 10, 2024

Bu Meme Coin Fiyatı Yükselişte: Balinalar Adeta Akın Ediyor!

Santiment verilere göre, balinalar 6,57 trilyon SHIB biriktirirken Shiba Inu, son 48 saat içinde %5 oranında hafif bir artış gösterdi.


Santiment’in verilerine göre, son bir ay içinde balinalar 6,57 trilyon SHIB biriktirirken Shiba Inu, son 48 saat içinde altcoin piyasasından ayrışarak %5 oranında hafif bir artış gösterdi.

Kripto davranış analitiği platformu, bu yükseliş trendini yakın tarihli bir raporda detaylandırdı. Genel kripto piyasası, Haziran ayından bu yana düşüş trendinde olurken fiyatlar birkaç ayın en düşük seviyelerine geriledi. Shiba Inu da bu genel düşüşten etkilendi. Şu anda 29 Mayıs’taki 0,00002945 dolar seviyesinden %43 oranında düşüş yaşadı.

Shiba Inu Hafif Bir İyileşme Yolunda

Ancak, satış baskısının azalmasıyla birlikte fiyatlar istikrar kazanmaya başladı ve Shiba Inu bu durumdan faydalanarak hafif bir toparlanma gösterdi. Şu ana kadar Shiba Inu, 5 Temmuz’daki 0,00001266 dolarlık taban seviyesinden %33 oranında toparlandı.

shiba inu fiyat analizi

Santiment, Shiba Inu’nun hafta sonu altcoin piyasasından ayrışmasının etkisiyle geçtiğimiz Cumartesi günü %16,15’lik büyük bir gün içi artış yaşadığını doğruladı. Bu artış, SHIB’in son dört ayın en büyük günlük kazancını elde ettiği 4 Mart’tan bu yana görülen en yüksek yükselişti.

Ancak, SHIB, 6 Temmuz’daki %16,15’lik artışın ardından Pazar günü %10’luk bir düşüş yaşadı. Yine de, yeni haftaya art arda iki gün içi kazançla başlayarak önceki düşük seviyelerin üzerindeki kazançlarını korudu. Santiment, açıklamasında Shiba Inu’nun son 48 saat içinde %5 değer kazandığını vurguladı.

 

Balinalar Bir Ayda 6 Trilyondan Fazla SHIB Topladı

Etkileyici toparlanmanın yanı sıra, Shiba Inu geçtiğimiz ay boyunca yükseliş birikim modelleri de kaydetti. Santiment’e göre, en büyük 150 borsa dışı adres Haziran ayından bu yana 6,57 trilyon SHIB satın aldı. Bu da kümülatif bakiyelerini 562,84 trilyona çıkardı.

Buna karşılık, borsalar geçtiğimiz ay Shiba Inu rezervlerinde bir azalma gördü. En büyük 150 borsa adresi Haziran ayından bu yana 5,53 trilyon SHIB kaybetti ve bakiyelerini 187,1 trilyon SHIB’e kadar düşürdü.

CryptoQuant’tan alınan veriler, borsa para çekme eğilimini doğrulamaktadır. Borsa Net Akış metriği, son 31 gün içinde borsaların 24 gün boyunca toplam 8,779 trilyon SHIB tokenı tutarında net çıkış kaydettiğini göstermektedir.

Sürekli çıkışların bir sonucu olarak, SHIB döviz rezervi Shiba Inu tarihinde kaydedilen en düşük seviye olan 143,948 trilyon token’a düştü. Tarihsel veriler, SHIB’nin döviz rezervlerinde ciddi bir düşüş kaydettiği her seferinde, bunu bir fiyat artışının izlediğini göstermektedir. Bu model en son Şubat ayında, %370’lik önemli ralliden önce gerçekleşmişti.

shiba inu fiyat tahmini

Bu arada, meme coin bu sabah %2,3 artışla 0,00001681 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz günlerde piyasa analisti Javon Marks, SHIB’in önemli bir rallinin eşiğinde olduğunu savundu. SHIB’in önemli bir direnç trend çizgisinin üzerinde tutunduğunu belirterek 0,000081 ila 0,0001553 dolar arasında bir hedef belirledi.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?