Haziran 7, 2024

Bu 3 Meme Coin Fiyatı 10x Roketleyebilir mi?


Son güncellenme : 07.06.2024 - 22:34

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre piyasadaki son yükseliş trendinin ardından, birkaç meme coin önemli bir büyüme potansiyeli gösterebileceği aktarılıyor. Yükseliş piyasasının ivme kazanmasıyla birlikte beklenti yüksek olabileceği söyleniyor. Bazı coinler gelecek vaat eden trendleriyle dikkat çekiyor. İçerik göndericisine göre, bir yükseliş yaşayabilecek tokenları incelediğini aktarıyor.

CYBRO Ön Satış: Bir DeFi Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazanç sağlama iddiasında bulunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, geleceği belirsiz olan CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla kripto para piyasasının oyuncusu olabilecek mi merak konusu.

REKLAM

İçerik göndericisine göre CYBRO token sahipleri kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde sağlam bir sigorta programından yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon tokenle yatırımcılar tarafından takip edildiği aktarılıyor.

>> CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<<

Pepe (PEPE) Crypto Fiyatına Genel Bakış ve Tahmin

Pepe (PEPE) şu anda $0.00001276 ile $0.00001686 aralığında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta, fiyatta %0,33’lük küçük bir artış görüldü. Geçtiğimiz ay, fiyat artışı 82.92% ile önemli oldu ve altı ay içinde 841.92% oranında arttı. Son verilere göre, PEPE 0,00001910 $ ‘lık temel direnç ve 0,00001091 $’ lık destek ile düzeltici bir aşamada görünüyor.

Dogwifhat (WIF) Fiyat Analizi ve Tahmini

Dogwifhat (WIF) şu anda 2,74 ila 3,87 $ aralığında işlem görüyor. Altı aylık fiyat değişimi %157,50 gibi etkileyici bir oranda gerçekleşerek güçlü bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. 10 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamalar sırasıyla 3,26$ ve 3,36$ seviyelerinde olup istikrarlı bir kısa vadeli harekete işaret etmektedir. RSI nötr olan 53,45 seviyesinde ve stokastik 61,06 seviyesinde, bu da bir miktar hareket potansiyeli olduğunu gösteriyor. Fiyat şu anda düzeltici bir hareket içinde ve en yakın direnç seviyesi 4,54 $.

Super Trump (STRUMP) Fiyat Genel Bakış ve Tahmin

Super Trump (STRUMP) şu anda 0,0079 ila 0,0346 $ aralığında işlem görüyor. En yakın direnç seviyesi 0,046 $ ve en yakın destek seviyesi tanımsız. 10 günlük basit hareketli ortalama 0,0145 $ iken, 100 günlük ortalama 0,0202 $’dır. RSI 47,31 seviyesinde ve nötr bir momentuma işaret ederken MACD -0,0005 seviyesinde ve küçük düşüş işaretleri gösteriyor. Madeni para geçtiğimiz hafta %2,10, geçtiğimiz ay %326,61 ve altı ay içinde %149,57 artış gösterdi. Son trendlere göre, STRUMP şu anda dürtüsel bir aşamada.

Brett (Based) Kripto Fiyatına Genel Bakış: Hızla Yükselen Momentum

Brett (Based) (BRETT), $0.0541 ile $0.1154 arasındaki mevcut fiyat aralığında güçlü bir büyüme gösteriyor. Bir haftalık fiyat değişimi %82,70 ve bir aylık fiyat artışı %349,44 oldu. Altı aylık %449,37’lik artışla BRETT dürtüsel hareketler yaşıyor. 77,46 seviyesindeki RSI ve 91,10 seviyesindeki Stokastik aşırı alım durumuna işaret ediyor. Fiyatlar en yakın direnç seviyesi olan 0,1527$’a yükselebilir, ancak bu yüksek göstergeler göz önüne alındığında bir düzeltme mümkündür.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre PEPE, WIF, STRUMP ve BRETT kısa vadede daha az potansiyel gösterdiği aktarılıyor. Yeni kripto oyuncusu olduğu aktarılan geleceği belirsiz CYBRO, Blast blok zincirini kullandığı aktarılıyor. 2024’ün 2. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?