Aralık 8, 2023

Bu Meme Coin Devrim Yaratmaya Devam Ediyor: Performansıyla Pepe Coin’i Yerinden Etti!

Bonk Inu (BONK) bugün Pepe’yi (PEPE) geride bırakarak en büyük üçüncü meme coin haline geldi. BONK fiyatı son 30 günde yaklaşık %1000 artarken, Pepe coin cazibesini kaybediyor gibi görünüyor. Yeni Bonk fiyat kazancı, meme kripto kategorisini olumlu duyguları sürdürmeye itti.

BONK Fiyatı 30 günde %1000 Değer Kazandı

Veriler Bonk fiyatının son 24 saatte %36 oranında arttığını gösteriyor. 24 saatlik işlem hacmi %91 artarak 217 milyon dolara ulaştı. Haber yazıldığı sırada ortalama 0,000012 dolar fiyatla işlem görüyor. Bununla birlikte, devam eden dalgalanmaya öncülük eden Bonk, üçüncü en büyük meme coin olmak için 754 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşmayı başardı.

Bonk, en büyük üç kriptonun çetelesine girmek için Pepe coin‘i yerinden etti. PEPE, son zamanlarda piyasadaki yeni trend meme parası olarak ortaya çıktı. Şimdi de diğer kriptolardan gelen zorlu rekabetle karşı karşıya. Pepe Coin’in son performansı şu ana kadar iyi değildi. Fiyatı son 30 gün içinde% 30 oranında kazanmayı başardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son 24 saatte PEPE fiyatı %5 yükseldi. 24 saatlik işlem hacmi %7 düşerek 195 milyon dolar oldu. Pepe, haber yazıldığı sırada ortalama 0.000002 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, piyasa değeri 634 milyon dolara geriledi.

BONK, insanlar tarafından insanlar için olan Solana ağına dayanan ilk köpek temalı madeni para olarak tanıtılıyor. Ancak, Bonk’un toplam arzının %50’si Solana topluluğuna hava yoluyla aktarılıyor.

Solana’nın bu yılki büyük geri dönüşü, BONK fiyatının büyük artışını besleyen en önemli nedenlerden biri. SOL 2023 yılına tek haneli bir rakamdan (9,91 dolar) işlem görerek girdi. Ancak, Solana geçen yıl %624 artış gösterdikten sonra şimdi yoluna devam ediyor gibi görünüyor.

SOL fiyatı son 24 saatte %13’ün üzerinde bir kazanç kaydetti. Haber yazıldığı sırada ortalama 72 dolardan işlem görüyor. Solana şu anda yaklaşık 31 milyar dolarlık piyasa değeriyle altıncı en büyük kripto haline geldi.

Kaynak : Todayq News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?