Şubat 22, 2023

SHIB Değil: Bu Meme Coin Binance’te Trend Oldu!

Kripto piyasalarında meme coin denildiğinde birçok kişinin aklına Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) geliyordur. Fakat son günlerde bir meme coin bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başardı: FLOKI.

Meme coin fiyatı Ocak ayı boyunca yaklaşık %250 arttı. Sonrasında kısa bir konsolidasyon yaşandı, ancak yakın zamanda bildirdiğimiz üzere FLOKI, Elon Musk’ın paylaşım yapmasının ardından tekrar bir yükseliş ivmesi gösterdi. Bu yükselişe listeleme haberleri de katkı sağladı diyebiliriz.

Son durumda ise, şu anda kripto piyasalarında bir düzeltme var ve FLOKI şimdiden günlük tablosunda arka arkaya altı kırmızı mum kaydetti.

Floki Inu, Binance’te trend oldu

Son fiyat düzeltmesine rağmen, Floki Inu hala kripto topluluğunun radarında görünüyor. Meme coin bugün, Binance‘te “Trend Olan” kripto para birimleri arasında birinci sırada yer aldı. Aşağıda gösterildiği gibi FLOKI, bir numarayı kazanmak için Bitcoin, Polyogn, Shiba Inu ve BabyDoge Coin gibi diğer en iyi varlıkların önüne geçti.

Floki Inu meme coin Binance borsasında trend oldu

Bununla birlikte FLOKI’nin sosyal medyadaki görünürlüğü de arttı. Lunar Crush’tan alınan veriler, geçen hafta sosyal medyada FLOKI’ye ilişkin bahsetmelerin %138.5 arttığını ve sosyal etkileşim sayısının %122.7 arttığını ortaya koydu. Sonuç olarak meme coin, söz konusu zaman diliminde 290.9 binden fazla bahsetme ve 462.2 milyon etkileşim toplamayı başardı.

Verilere daha detaylı bakarsak Floki Inu; Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu, Solana, Avalanche ve Cardano’dan çok daha fazla tartışılan bir kripto para birimiydi.

Ancak belirtmekte fayda var: trader’ların tamamı bu aşamada iyimser değiller. Coinglass’ın verilerine göre, short pozisyon açanların, yani varlığın fiyatına aşağı yönlü bahis koyanların sayısı artıyor. Long-short oranının son 12 saat içinde 1.12’den 0.76’ya düşmesi bunu haklı çıkarıyor.

Coinglass Floki Inu long/short oranı

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?