Ocak 9, 2024

Bu Meme Coin Balinaları Bir Sıfırı Daha Silebilmek İçin Harekete Geçti: İşte Olası Senaryolar!

Shiba Inu, boğaları SHIB fiyatından bir sıfırı silmek için çabalamaya etmeye devam ediyor. Bu bağlamda da balina aktivitesinde bir artış söz konusu. Bu haberin yazıldığı sırada SHIB, son 24 saatte %4,25 artışla 0,0000093 dolara yükselerek 0,00001 dolar seviyesinin altında işlem görüyor.

IntoTheBlock verilerine göre Shiba Inu, büyük işlemlerde taşınan kripto cinsinden toplam tutarı yansıtan büyük işlem hacminde %1.288’lik bir artış görüyor. Büyük işlemler 100.000 dolardan fazla transfer edilenleri ifade eder. Büyük İşlem Hacmi, balinalar veya büyük sahipler tarafından tek bir günde gerçekleştirilen toplam tutarı gösterir. İşlem hacimlerindeki artışlar, balinalar arasında alım ya da satım gibi yüksek faaliyetlere işaret etmektedir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere IntoTheBlock verilerine göre, büyük işlem hacimleri son 24 saat içinde 9,38 trilyon SHIB’e ulaştı. Bu rakam son yedi günün en yüksek seviyesi oldu. Yatırımcıların SEC’in Bitcoin spot ETF‘sine ilişkin kararını merakla beklediği Pazartesi gününün başında piyasa düşerken Shiba Inu dünkü işlemlerde 0,0000085 dolara kadar geriledi.

Bitcoin’in son 21 ayın en yüksek seviyesine çıkmasıyla birlikte kripto piyasası hızla toparlandı ve gidişat aniden değişti. Meme coin da aynı şekilde toparlanarak 8 Ocak’ta 0,0000096 dolara ulaştı ve 0,00001 dolara ulaşamadı.

Boğaların SHIB’i 0,00001 dolar seviyesine doğru itme girişimi, SHIB’in bir kez daha 0,000096 dolarlık bir bariyere çarpmasıyla bugünkü işlemlerde kısa sürdü. Yukarı yönde, SHIB günlük MA 50 seviyesinde 0,0000967 dolarlık bir engelle karşı karşıya, bu da boğaların Shiba Inu’nun fiyatından bir sıfırı silme girişimlerini engellemeye devam edebilir.

Bu başarıldığında ve SHIB 0,00001 dolar seviyesine ulaştığında, 0,000011 dolar seviyesini hedefleyebilir. Öte yandan, ayılar üstünlüğü ele geçirirse, SHIB 0.0000085 dolar civarında düşük seviyeleri yeniden test edebilir.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?