Mayıs 25, 2023

Bu Meme Coin Arzı Azalıyor Mu: Düşüş Kapıda Mı!


Son güncellenme : 25.05.2023 - 15:48

Uzun bir süredir, popüler aracı kurum Robinhood tarafından depolanan Dogecoin miktarı, meme coinin dolaşımdaki arzının %24’ünde sabit kalmıştır. Ancak, bugün erken saatlerde @DogeWhaleAlert, ilk kez %24’ten %16’ya düştüğünü bildirdi. Dogecoin izleme hesabı bu düşüş için olası bir neden gösterdi.

DOGE’den Büyük Miktarda Para Çekimi

DogeWhaleAlert’e göre, iki gün önce Robinhood’dan dokuz büyük transferle toplam 5.700.000.000 DOGE çekildi. Bunlardan sekizinin her biri 680.000.000 DOGE taşıyordu. Bu işlemlerden biri 270.000.000 DOGE taşıdı.

Kaynak tweet, bu para çekme işlemlerinin Robinhood‘dan en iyi 20 cüzdana yapıldığını söylüyor. Ancak takipçi, bu bilinmeyen hedef adresin Robinhood’a da ait olabileceğini belirtiyor. Bu noktada henüz bir kesinlik yok.

Şu anda Robinhood, 1.598.454.346 USD değerinde 22.641.958.530 meme coin tutmaktadır. Bu, piyasada dolaşan DOGE arzının %16,23’üne tekabül etmektedir.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?