Aralık 16, 2022

Yılın Zirvesi: Bu Meme Coin Alım Baskısı Altında! İşte Nedeni

Shiba Inu (SHIB), Cuma günü 2022’de Coinbase’de kaydedilen en yüksek satın alma baskısına ulaştı. Bu yıl ilk kez, SHIB’nin alım satım faaliyeti yıllık zirvesine ulaştı, yatırımcıların %98’i Shiba Inu’yu son 24 saat içinde “al” emirlerinde tutarken, yalnızca %2’si “sat” emrinde tuttuyor.

Yatırımcılar sadece 10 dolar karşılığında 1.1 milyon meme coin biriktirebildiğinden, SHIB şu anda uygun fiyatlı bir yatırım gibi görünüyor. Büyük “satın alma” emirleri, yatırımcıların Shiba Inu’daki düşüşlerden hala yararlandığını gösteriyor.

SHIB daha önce, piyasaların dört gün boyunca kısa bir süreliğine toparlandığı Ekim ayında %94’lük bir satın alma baskısı çekmişti. Ancak, Cuma günkü %98’lik “al” emirleri, piyasaların bu haftaki kısa bir yükselişin ardından düşüşe geçtiği zamanda geldi. Buna ek olarak, yatırımcılar tokeni yedi ay ve daha uzun süre elinde tuttuğu için meme coin için tipik elde tutma süresi 211 güne sıçradı.

Kaynak: Coinbase

Söz konusu alımlar, SHIB’in 0.01 dolar seviyesine ulaştığında hayat değiştiren bir zenginlik yaratabileceği inancıyla yapılıyor. Yatırımcılar, meme coin’in bir gün Dogecoin’in başarısını tekrarlayacağına ve sonunda 0.01 dolar kilometre taşının üzerine çıkacağına inanıyor.

SHIB 2023 Yol Haritası

Shiba Inu’nin 2023’te, yatırımcıların merakla beklediği bir dizi güncellemesi var. Meme coin ekosistemindeki yaklaşan ve en çok beklenen güncellemeler şu şekilde:

  • Shibarium katman-2 ağı
  • SHIB: Metaverse
  • ShibaSwap 2.0
  • ShibaNet
  • SHI stablecoin
  • Treat token

Basın zamanında, Shiba Inu 0.00000864 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 24 saatlik işlem diliminde %3.1 değer kaybetti. Ayrıca, geçen yıl Kasım ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616 dolardan %90 daha geride.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?