Eylül 23, 2023

Bu Meme Coin 4.5 Trilyonluk Devasa Transferle Gündemde! Neler Oluyor?


Kripto para dünyası, bugün Shiba Inu’nin (SHIB) önemli bir transferini konuşuyor. Büyük kripto işlemlerinin ayrıntılarını takip eden Whale Alert tarafından yapılan bildirimlere göre, tam olarak 4.595.530.677.374 SHIB, Bitvavo borsasından taşındı. İşlem anında bu meme coin’ler toplam 33.377.339 dolar değerindeydi.

Etherscan’e göre, SHIB token’larının aktarıldığı cüzdanın (0xfd557a929CC7c11111e655348774f8a790D3eA5F) elinde yalnızca bir token bulunuyor. Şu anda 4.595.530.677.374 SHIB tutuyor; bu, bugün erken saatlerde aktarılan tutarın aynısı.

Bu devasa miktar, kripto para topluluğunun dikkatini çekti ve Shiba Inu (SHIB) ile ilgili spekülasyonları alevlendirdi. Son işlem, potansiyel bir satıştan, bir balinanın kripto para birimi varlıklarını yeniden dağıtmasına kadar uzanan teorilerle piyasayı hareketlendirdi. Ancak, bu dev transferin ardındaki gerçek hikaye, detaylara inildiğinde oldukça ilginç bir hal alıyor. Araştırmalar, bu büyük transferin aslında Bitvavo borsasının kendi iç işlemleriyle ilgili olduğunu gösteriyor. Bitvavo, cüzdanlarından birine tam olarak 4,5 trilyon SHIB token aktararak Shiba Inu arzını yeniden dağıtıyor.

Meme Coin Yakım Oranı

Shibburn platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde etkileyici bir şekilde 236.103.226 SHIB dolaşımdan kaldırıldı. Bu artış genel yakım oranını düne göre %22.22 artırdı. Bu arada, bu işlemde yakılan SHIB’in en önemli iki kısmı sırasıyla 191.531.588 ve 15.774.071 oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?