Şubat 12, 2024

Bu Kripto Varlıklar Dikkatleri Üzerine Çekti: Immutable %10 Yükselirken, Bu Meme Coin %10 Düştü!

Immutable (IMX) ve Bonk (BONK), küresel kripto piyasası kapitalizasyonu düşerken dikkatleri üzerine çekiyor.

Coingecko verilerine göre, küresel kripto para piyasası değeri son 24 saat içinde %0,7 oranında gerileyerek şu anda 1,8 trilyon dolar seviyesine indi. Ancak, toplam dijital para birimi günlük işlem hacmi %3,7 oranında artarak 45 milyar doları aştı.

Aşağı yönlü piyasa hareketine rağmen, IMX son 24 saat içinde %10,4 değer kazandı. Buna ek olarak haber yazıldığı sırada 3 dolar seviyesinden işlem görüyor. Varlığın piyasa değeri 4 milyar doları aşarak 21. en büyük kripto para birimi konumuna yükseldi.

Bonk

IMX‘in 24 saatlik işlem hacmi %3,6’lık bir düşüş yaşadı. Şu anda 224 milyon dolar civarında seyrediyor. Bu düşüşe rağmen, IMX hala piyasada güçlü bir konumda bulunuyor ve yatırımcılar arasında ilgi görmeye devam ediyor.

Öte yandan, varlığın Göreceli Güç Endeksi (RSI), son iki gün içinde 77’den 81,5’e yükseldi. Bu durum, balina manipülasyonu ihtimalinin yüksek olması nedeniyle fiyat düşüşünün yolda olabileceğini gösteriyor. IMX’in yükseliş bölgesinde kalması için token RSI’sının 60 işaretinin altında kalması gerektiği belirtiliyor.

Benzer şekilde, Bonk’un sosyal hacmi de geçtiğimiz gün %31 oranında azaldı. Santiment’e göre, BONK’un RSI’ı son 24 saat içinde 63’ten 59,5’e geriledi. Bu gösterge, daha düşük satış baskısı ve balina manipülasyonu olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor.

RSI’daki yükselişe rağmen, BONK son 24 saat içinde %10’luk bir düşüş yaşadı. Haber yazıldığı sırada 0,000013 dolardan işlem görüyor. Bu düşüşe rağmen, varlığın piyasa değeri hala 770 milyon doların üzerinde ve önde gelen kripto para birimleri arasında 87. sırada bulunuyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?