Bu Kripto Para Son 30 Günde Yüzde 7.500 Artış Gösterdi!

0

Saitama Inu coin, son yedi günde yüzde 1.000’den fazla, son 30 günde ise yüzde 7.500’den fazla kazanarak oldukça muhteşem bir fiyat hareketi kaydetti.Yaşanan bu artış sonucu kripto kullanıcıları artık bu yeni kripto para hakkında konuşmaya başladı.

Saitama Inu Coin Nedir?

Saitama Inu coin (SAITAMA), Saitama Inu blockchain’i topluluğu için yerel kripto para birimidir. Mayıs 2021’de yaratılan bu kripto para piyasada nispeten yeni olduğundan daha önce hakkında bir şey duymamış olabilirsiniz.

Saitama Inu blockchain; trader’ların, kripto meraklılarının ve sıradan insanların kolaylıkla işlem ve ödeme yapmasına izin veren ve Ethereum blockchain’i üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir topluluk platformudur.

SAITAMA coin bir ERC20 token’ıdır ve Saitama Inu blockchain’inde işlem ve ödeme yapmak için bir araç olarak kullanılır. Saitama Inu’nun websitesinde coin’in amacı şöyle belirtiliyor:

“Saitama Inu, insanlara para kazanma fırsatı vermek için yaratıldı. Bu projenin asıl sahibi bu coin’i sizin ve benim gibi insanlar az miktarda parayla yatırım yapıp kocaman bir gülümsemeyle çekip gidebilsinler diye yarattı… Bu token sayesinde bir çok hayatın değiştiğini görmeyi hedefliyoruz.”

Saitama Inu Token’a Yatırım Yapmalı Mıyım?

Coinmarket verilerine göre yazım sırasında 0.000000001874 dolar seviyesinde olan Saitama Inu piyasada nispeten yeni bir kripto para birimi olduğu için kesin bir fiyat tahmini sağlamak zor olabilir. Yine de bir tahmin sunmak gerekirse analistler kripto paranın daha da yükselmek için bazı olasılıklar barındırdığını belirtiyor.

Bu yeni sunulan kripto para biriminin ilk yatırımcılarından birisi olmak istiyorsanız, Saitama Inu coin’i satın alabilirsiniz. Analistlere göre kripto paranın son fiyat hareketlerinin bir sonucu olarak insanların kripto para üzerinde büyük beklentileri oluşmaya başladı ve bu da iyi bir yatırım fırsatını temsil edebilir.

Ancak bununla birlikte, coin hala başlangıç aşamalarında olduğundan, geleceği belirsiz olduğundan ve elimizde üzerinde yorum yapılabilecek tarihsel veriler bulunmadığından dikkatli davranmakta fayda var. Çünkü geçmişte yüksek bir fiyattan başlayan coin’lerin çarpıcı bir şekilde düştüğünü ve orijinal değerlerini geri kazanmalarının yıllar aldığına şahit olduk.

Ancak kripto para piyasası her zaman sürprizlerle doludur ve volatiliteye hazır olmanız gerekir. Yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayı yatırın ve araştırma yapmadan yatırım yapmayın. Risk toleransınızı ve finansal hedeflerinizi yalnızca siz bilirsiniz, bu nedenle kendi araştırmanızı yapmalı ve kendi kararlarınızı vermelisiniz. Saitama Inu için de durum böyledir ve nispeten yeni olan bu coin’e yatırım yaparken mutlaka tavsiye alınmalı ve araştırma yapılmalıdır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın