Mart 17, 2023

Bu İki Altcoin İçin %200 Artış Potansiyeli Mümkün: İşte Detaylar!


Graph, yerel belirteci GRT olan verileri sorgulamak için kullanılan bir dizinleme protokolüdür. Graph fiyatı, Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,92 dolara ulaştığından bu yana uzun vadeli azalan direnç çizgisinin altına düştü. Aşağı yönlü hareket, Kasım 2022’de 0,05 dolarlık düşük bir seviyeye yol açtı. Fiyat o zamandan bu yana artarak geçen ay 0,23 dolarla yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Artışa rağmen, fiyat direnç çizgisi tarafından bir kez daha reddedildi. Reddedilmeye rağmen, haftalık RSI hala 50’nin üzerinde ve bu da bir yükseliş işareti olarak kabul ediliyor.

GRT token fiyatı kırılırsa, bir sonraki dirence 0,52 dolara yükselmesi mümkün. Bu, mevcut fiyattan %244’lük bir artış anlamına gelecektir.

Ancak, reddedilme devam ederse, grafik fiyatı 0,06 dolar civarında yıllık en düşük seviyelerini tekrar ziyaret edebilir.

Graph

Ocean Protocol (OCEAN) Fiyat Artışı Daha Yeni Başlıyor

Ocean Protocol ayrıca yapay zeka alanında da uzmanlaşmıştır. Ancak The Graph’in aksine, verilerin paraya dönüştürülmesine odaklanıyor. Haftalık zaman dilimindeki teknik analiz OCEAN için yükseliş görünümü veriyor. Fiyat, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana var olan uzun vadeli azalan direnç çizgisinden çıktı. Kopuş, bir başka yükseliş işareti olan 50’nin üzerindeki RSI hareketi ile birleştirildi. İlk düşüşün ardından, fiyat geçen hafta destek olarak çizgiyi doğruladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yukarı yönlü hareket devam ederse, bir sonraki direnç mevcut fiyattan %185 artışla 1,10 dolar olacaktır.

Bununla birlikte, OCEAN fiyatı önceki azalan direnç çizgisinin altında kapanırsa, bu kopuşun meşru olmadığı ve aşağı doğru bir hareketin takip edeceği anlamına gelir. Bu durumda, Ocean Protocol fiyatı 0,50 dolara düşebilir.

OCEAN

Sonuç olarak, hem OCEAN hem de GRT için fiyat hareketi yükselişe benziyor. Her iki altcoin de yaklaşık %200 artış potansiyeline sahip. Ancak, OCEAN için en yakın diyagonal desteğin ve GRT için en yakın yatay desteğin altına düşülmesi bu görünümü geçersiz kılacaktır. Bu durumda, her ikisi için de %50’lik düşüşler yaşanabilir.

Güncel piyasa hereketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : BeInCrypto

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?