Bu Hafta İçinde Altcoin’lerde Takip Edilmesi Gereken 4 Önemli Gelişme!

0
411

Ethereum’un liderlik ettiği birkaç Altcoin’ de aralık ayının ilk haftası mühim gelişmeler gerçekleşti.

2020 senesinin girdiğimiz son ayında çoğu kripto para projesi, önemli yenilikleri ve kilometre taşlarını geçmişinde bırakacak. Bu hafta içerisinde ilgi toplayan Altcoin’ler; Ethereum (ETH), Horizen (ZEN), Skale Network (SKL) ve NuChyper (NU) olmaktadır.

Ethereum 2.0’a Geçiyor!

Uzun süredir merakla beklenen Ethereum’un 2.0’a geçişi, bugün gerçekleşecek. Ethereum’un daha ilerlemiş ve kapasitesinin yüksek ölçüde düzeleceği yeni versiyon için 0. aşama bugün başlayacak. Geçişin tahmini olarak bir iki yıl içerisinde tamamlanması düşünülüyor. İlk Ethereum 2.0 bloku 1 Aralık 2020 TSİ 15.00’te ortaya koyulacak. Aynı zamanda o süreç içerisinde kullanıcılar stake ödüllerine sahip olma şansı elde edecekler.

Horizen (ZEN)’de Halving Süreci!

Ana odağı gizlilik olan kripto para birimi Horizen’de (ZEN) gerçekleşen ilk halving, yani blok ödülü yarılanması başlatılıyor. Son verilere göre; halving’in 1 gün 12 saatin ardından 839,113 numaralı blokta başlatılacağını belirtiyor. Şu anda var olan 12.5 ZEN olan ödüller, 6.25 ZEN’e düşürülecek. Bu durum da piyasada daha az miktarda ZEN bulunacak demek oluyor.

Skale Network (SKL) Token’larının Anahtarını Kullandı!

Skale Network, Ethereum ahenk içeren ve geliştiricilerin fazla seviyede ölçeklenebilir Ethereum dapp’leri ortaya koymasına imkân tanıyan bir ‘’Elastik Blockchain Ağı’’ olarak biliniyor. Skale Network takımı 5 Eylül 2020 tarihinde sonlanan bir token satışı yaptı. Aynı zamanda SKL tokenlarının kapısı 1 Aralık tarihinde açılacak. SKL, bu gece 04.00’ten sonra Binance’te alım satımı başlatacak.

NuCypher (NU) Coinbase Pro’da Listelenmeye Başlayacak!

2020 yılının belki de en fazla talep gören ve beklenen kripto para projelerinden biri olan NuCypher (NU), 2 Aralık tarihinde Coinbase Pro’da listelenmeye başlayacak. Coinbase’in bu duyurusunun etkisi ile NuCypher kısa süre içerisinde %100 artış gerçekleştirdi. Hatta borsa üzerinde NU yatırım işlemlerinin sektörün içerisine girmesi sağlandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın