Bu Hafta İçinde Altcoin’lerde Takip Edilmesi Gereken 4 Önemli Gelişme!

Ethereum’un liderlik ettiği birkaç Altcoin’ de aralık ayının ilk haftası mühim gelişmeler gerçekleşti.

2020 senesinin girdiğimiz son ayında çoğu kripto para projesi, önemli yenilikleri ve kilometre taşlarını geçmişinde bırakacak. Bu hafta içerisinde ilgi toplayan Altcoin’ler; Ethereum (ETH), Horizen (ZEN), Skale Network (SKL) ve NuChyper (NU) olmaktadır.

Ethereum 2.0’a Geçiyor!

Uzun süredir merakla beklenen Ethereum’un 2.0’a geçişi, bugün gerçekleşecek. Ethereum’un daha ilerlemiş ve kapasitesinin yüksek ölçüde düzeleceği yeni versiyon için 0. aşama bugün başlayacak. Geçişin tahmini olarak bir iki yıl içerisinde tamamlanması düşünülüyor. İlk Ethereum 2.0 bloku 1 Aralık 2020 TSİ 15.00’te ortaya koyulacak. Aynı zamanda o süreç içerisinde kullanıcılar stake ödüllerine sahip olma şansı elde edecekler.

Horizen (ZEN)’de Halving Süreci!

Ana odağı gizlilik olan kripto para birimi Horizen’de (ZEN) gerçekleşen ilk halving, yani blok ödülü yarılanması başlatılıyor. Son verilere göre; halving’in 1 gün 12 saatin ardından 839,113 numaralı blokta başlatılacağını belirtiyor. Şu anda var olan 12.5 ZEN olan ödüller, 6.25 ZEN’e düşürülecek. Bu durum da piyasada daha az miktarda ZEN bulunacak demek oluyor.

Skale Network (SKL) Token’larının Anahtarını Kullandı!

Skale Network, Ethereum ahenk içeren ve geliştiricilerin fazla seviyede ölçeklenebilir Ethereum dapp’leri ortaya koymasına imkân tanıyan bir ‘’Elastik Blockchain Ağı’’ olarak biliniyor. Skale Network takımı 5 Eylül 2020 tarihinde sonlanan bir token satışı yaptı. Aynı zamanda SKL tokenlarının kapısı 1 Aralık tarihinde açılacak. SKL, bu gece 04.00’ten sonra Binance’te alım satımı başlatacak.

NuCypher (NU) Coinbase Pro’da Listelenmeye Başlayacak!

2020 yılının belki de en fazla talep gören ve beklenen kripto para projelerinden biri olan NuCypher (NU), 2 Aralık tarihinde Coinbase Pro’da listelenmeye başlayacak. Coinbase’in bu duyurusunun etkisi ile NuCypher kısa süre içerisinde %100 artış gerçekleştirdi. Hatta borsa üzerinde NU yatırım işlemlerinin sektörün içerisine girmesi sağlandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.