Eylül 19, 2022

Bu Gelişmelere Dikkat: İşte Yaşanacak Gelişmeler


Son güncellenme : 25.10.2022 - 00:16

Cardano Vasil Hard Fork’unu da kapsayan önemli bir haftaya girmemizle birlikte listede yer alan onlarca altcoin önemli etkinliklere hazırlanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bu hafta takip edilmesi gereken altcoin etkinlikleri.

 • Fringe Finance (FRIN) ve Ocean Protocol (OCEAN): Kabul edilen bir teminat türü olarak Birincil Kredi Platformumuza $OCEAN platforma eklenecek.
 • Prom (PROM), DAO Vol. 1’i aktif edeceğini duyurdu.

20 Eylül 2022

 • Metarun (MRUN), Metarun’ın halka açık hale getirileceğini duyurdu.
 • Secret (SCRT) ana ağında bir güncelleme yapacağını duyurdu.
 • Reef Finance (REEF), topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu. Toplantıya CEO ve kurucu Denko Mancheski de katılacak.
 • Youclout (YCT), arazi satış platformunu aktif edeceğini duyurdu.
 • Bridge Oracle (BRG) ise ProBit Global tarafından listelenecek.

21 Eylül 2022

 • EOS (EOS) ise Antelope Leap V3.1.0’ın aktif edileceğini duyurdu.
 • Aave (AAVE) ve listede yer alan 46 altcoin Mainnet 2022’ye katılacak. Etkinlik 21-23 Eylül tarihleri arasında New York’ta gerçekleştirilecek.
 • Dohrnii (DHN) ise akademi platformlarının aktif edeceğini ve anlık olarak Google Play ve App Store üzerinde yayınlanacağını duyurdu.
 • Vita Inu (VINU) ise Bitforex tarafından listelenecek.
 • Ramestta (RAMA) ise BitMart tarafından listelenecek.
 • Comtech Gold (CGO) ve XDC Network (XDC) bir arada bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Constellation (DAG) ise Lattice 2.0 Intro’sunu yayınlayacak.

22 Eylül 2022

 • Cardano (ADA), Vasil Hard Fork’unu yayına alacak.
 • Request (REQ) ise Discord üzerinde bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Function X (FX) da bir toplantı gerçekleştireceğini duyurdu.

25 Eylül 2022

 • HyperonChain (HPN) ise ana ağını yayına alacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?