Mart 23, 2024

Bu Altcoin’lerin Geleceği Parlak: İşte Yüksek Potansiyelli 1 Doların Altındaki 3 Varlık!

Yatırımcılar ve kripto para hayranları, piyasanın potansiyel dalgalanmasından faydalanmak için heyecanla açık kapılar bulmaya çalışıyor. Diğer kripto paralar da Bitcoin’in yarılanmasının ardından Bitcoin’in yükselişini takip ediyor. Şu anda 1 doların altında işlem gören yüksek potansiyeli olan üç coin mevcut. Bu coinleri, Bitcoin Yarılanması’ndan kısa bir süre önce dikkate alınmaya değer demek mümkün.

Ripple (XRP)

XRP, dikkat çekici ödeme çözümleri ve önemli kuruluşlarla yaptığı ortaklıklarla sınır ötesi ödemelerde devrim yaratıyor. XRP’nin sağlam tokenomiği ve geniş seçim potansiyeli onu cazip bir girişim alternatifi haline getiriyor. Uzmanlar, daha fazla banka ve taksit sağlayıcı Ripple’ın inovasyonunu entegre ettikçe XRP için hızlı bir talep bekliyor ve muhtemelen popülaritesini artırıyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), üçüncü çağda yer alan ve geçmiş blok zinciri sistemlerinin karşılaştığı çok yönlülük, birlikte çalışabilirlik ve desteklenebilirlik zorluklarının üstesinden gelmeye odaklanan bir blok zincirinin aşaması olması mümkün. ADA, Ouroboros adı verilen bir proof-of-stake anlaşma bileşeni kullanmaktadır. Cardano, geleneksel iş ispatı hesaplamalarına kıyasla enerji verimliliği ve güvenlik konularında ilerleme kaydetmek için çalışmaktadır.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC), Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Geliştiricilere esneklik sunar, ticaret maliyetlerini azaltır ve diğer blok zinciri sistemleriyle birlikte çalışabilirlik sağlar.

Daha fazla geliştirici ve girişim, ölçeklenebilirliğinden ve maliyet etkinliğinden yararlanmak için bu ağa geçtikçe, MATIC’e olan talebin artması ve dolayısıyla önümüzdeki altın boğa döngüsünde MATIC‘in fiyatını artırması bekleniyor.

Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki kripto trader’ları, Bitcoin Halving etkinliğinden önce en güvenilir ve sadık coin’leri biriktirmek için kendi araştırmalarını yapıyorlar.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?