Temmuz 9, 2024

Bu Altcoinler Temmuz’da 5 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaşabilir; Yeni Gelen de Bunu Takip Edebilir


Son güncellenme : 09.07.2024 - 18:00

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kullanıcılar artık çalışmayan Mt. Gox Bitcoin (BTC) borsasından yaklaşık 9 milyar dolarlık bir ödeme almak üzere, bu da piyasada önemli bir huzursuzluğa neden oldu. Bitcoin (BTC), bu durumun sonucunda yeni dip seviyelere geriledi ve bu da piyasadan 170 milyar dolardan fazla değerin silinmesine yol açan büyük bir satış dalgasına neden oldu. Mevcut ortam nedeniyle, bir dizi kripto para birimi, güçlü bir toparlanma beklentisiyle dikkate değer dönüm noktalarına ulaşmaya hazır görünüyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Polygon (MATIC), Uniswap (UNI) ve Minotaurus (MTAUR) takip edilebilir seçenekler olarak paylaşıyor.

Polygon (MATIC), Aktif Adreslerde Üstün Performans Gösteriyor, Potansiyel Fiyat Düşüşüyle Karşı Karşıya

Polygon (MATIC), aktif adres sayısında Bitcoin ve Ethereum’u geride bırakarak büyüyen kullanıcı etkileşimini vurguladı.

Layer-2 ağı, 24 saat içinde 1,18 milyondan fazla aktif adres kaydederek Bitcoin’in 594.000 ve Ethereum’un 365.000 aktif adres sayısını geride bıraktı. Bu artış, daha geniş piyasa düşüşüne rağmen Polygon’un artan çekiş gücünü vurguluyor. Ancak, Polygon (MATIC) şu anda 0,5046 dolar civarında işlem görüyor ve yakın zamanda 0,43 dolara düştü. Bu toparlanmaya rağmen, veriler Polygon (MATIC) adreslerinin %90,62’sinin zararda olduğunu ve traderların artan volatilite ortasında pozisyonlarını kapattığını gösteriyor.

Polygon (MATIC) türev piyasalarındaki açık pozisyon, düşüş eğilimi gösteren bir duyguya işaret ederek 129 milyon dolara düştü. Bu düşüş, traderların Polygon (MATIC)’in kısa vadeli toparlanmasına güvenmediğini ve piyasa duyarlılığı iyileşmezse 0,40 dolar destek seviyesini yeniden test ederek %20’lik bir fiyat düşüşüne yol açabileceğini gösteriyor.

Polygon’un son performansı karmaşık bir tablo çiziyor. Çok sayıda aktif kullanıcı çekmeyi başarmış olsa da, piyasanın genel düşüş eğilimi fiyatı üzerinde ağır bir baskı oluşturdu.

Polygon (MATIC) fiyat hareketi, Temmuz 2024’ün ilk haftasında genel piyasa trendini yansıtarak bir düşüş sarmalına girdi. Pozitif Tarım Dışı İstihdam raporunun ardından, Polygon (MATIC) toparlanma belirtileri gösterdi, ancak ivmenin devam etmesi gerekiyor.

Devam eden gelişim çabaları ve Chainlink gibi ortaklıklar, uzun vadeli büyüme ve yatırımcı güvenini yeniden sağlamak için önemlidir. Bu girişimler ivme kazanırsa, mevcut düşüş eğilimini dengeleyebilir ve fiyat toparlanmasının yolunu açabilir.

Minotaurus (MTAUR): Blockchain Oyun Ön Satışı

Minotaurus, geleceği nasıl olabilir?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Minotaurus (MTAUR), bir oyun projesidir. Telefonunuzda oynayabileceğiniz bir oyun sunar. Labirentlerde gezinir, canavarlarla savaşır ve oyun içi para birimi toplarsınız. Ayrıca karakterinizi özelleştirebilir, yeni alanların kilidini açabilir ve yeteneklerinizi geliştirilebileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Oyun, $MTAUR tokenları ile desteklenen sonsuz koşu modları ve çeşitli mini oyunlarla eğlenceli olabileceği aktarılıyor.

Ekibine Göre Neden Ön Satışı İncelemelisiniz?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Minotaurus (MTAUR) ön satışı hakkında araştırmalarını yaparak yatırımcıların kendi iradeleriyle proje hakkında kararlarını vermesi önemlidir, $MTAUR tokenlarını her biri sadece 0,0000426 dolara satıldığı aktarılıyor, bu da borsalarda listeleme şansının kesin olup olmayacağı belirsiz olsa da ekibine göre liste fiyatı olan 0,00020 dolar olabileceği iddia ediliyor. Erken alıcılar, referans bonusları, özel oyun içi avantajlar ve daha fazlası gibi harika fırsatlar ve ekstra avantajlar elde eder.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Minotaurus (MTAUR) güvenliği ciddiye alır ve her şeyin güvenli olduğundan emin olmak için SolidProof ve Coinsult gibi güvenilir şirketlerle çalışır.

REKLAM

Piyasa Genel Görünümü

İçerik göndericisine göre, 14,78 milyar dolar değerindeki gündelik oyun pazarı, Statista’ya göre her yıl %9 oranında büyümektedir. Şu anda ön satışta olan yeni bir blockchain oyunu olan Minotaurus (MTAUR), bu büyümeden etkilenebilecek mi belirsizdir. Ttokenomikleri ile Minotaurus (MTAUR), katılan herkesin ilgisini çekebileceği iddia ediliyor.

Nasıl Katılabilirsiniz?

İçerik göndericisine göre erken katılmak için cüzdanınızı bağlayın ve ön satışa katılın. $MTAUR tokenlarını  yatırımcıların kendi araştırmalarını detaylı şekilde yapıp iradeleriyle alabilecekleri aktarılıyor. Her token satış aşamasında fiyat değişebileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

>Minotaurus (MTAUR) Resmi Sitesinden İncelemek İçin Tıklayın

Uniswap (UNI) Piyasa Değeri ile TVL Dengesi, Piyasa Volatilitesiyle Karşı Karşıya

Son güçlü aday, önde gelen merkeziyetsiz borsa platformu olan Uniswap (UNI) dir. DeFi alanında önemli bir oyuncu olarak kalmaya devam ediyor ve Toplam Kilitli Değer (TVL) piyasa değeriyle karşılaştırılabilir.

Uniswap (UNI), işlem aktivitelerindeki son düşüşlere rağmen güçlü bir piyasa varlığı koruyarak dayanıklılığını kanıtladı. Basın zamanında, Uniswap (UNI) 21. en büyük kripto para birimi olup, sağlam piyasa temellerini yansıtmaktadır. Uniswap (UNI) cüzdanında doğrudan fiat ile kripto alımını mümkün kılan Transak ile entegrasyon, kullanıcı benimsemesini ve işlem aktivitelerini artırması beklenmektedir. Uniswap (UNI), genel piyasa volatilitesine rağmen şu anda hafif bir artışla işlem görmektedir. Ancak piyasa duyarlılığı temkinli kalmaya devam ediyor ve bu trendin devamı, Uniswap (UNI)’nin değerini koruması için önemlidir. Piyasa koşulları iyileşirse ve kullanıcı benimsemesi artarsa, Uniswap (UNI) önemli bir yukarı yönlü momentum yaşayabilir ve DeFi ekosistemindeki konumunu sağlamlaştırabilir.

Uniswap (UNI)’nin piyasa değeri ve TVL oranını koruma yeteneği, DeFi sektöründeki dayanıklılığının göstergesidir. Transak ile yakın zamanda yapılan ortaklık, kullanıcı deneyimini artırmak ve benimsemeyi teşvik etmek için stratejik bir hamledir ve bu da işlem hacimlerini olumlu yönde etkileyebilir. Mevcut piyasa volatilitesine rağmen, Uniswap (UNI)’nin günlük grafiği %5’lik bir artış göstermektedir ve bu, dayanıklılığını vurgulamaktadır.

Bu yılın başlarında, Uniswap (UNI) öne çıkan bir performans sergilemişti, ancak son işlem aktivitesi düşüşü endişe yaratmıştır.

Ancak, DeFi pazarının büyümesi beklendiğinden, Uniswap (UNI) gibi platformlar artan kullanıcı etkileşiminden ve yeniliklerden faydalanmak için iyi konumlanmıştır. Bu olumlu trendler devam ederse, Uniswap (UNI) önemli bir fiyat artışı görebilir, mevcut direnç seviyelerini aşabilir ve yeni bir piyasa değeri dönüm noktasına ulaşabilir.

Site: http://minotaurus.io/

Twitter: https://twitter.com/minotaurus_io

Duyuru Grubu: https://t.me/minotaurus_official

Chat Grubu: https://t.me/minotaurus_chat

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Minotaurus
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?