Bu Altcoinler Önümüzdeki Aylarda Kripto Piyasasında Daha Etkili Olabilirler

0

Tanınmış bir kripto para birimi analisti ve influencer, gelişmekte olan bir kripto ekosisteminin önümüzdeki birkaç ay içinde performansını arttırarak diğer kriptoları geride bırakacağını söylüyor.

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen yatırımcı, 291.000 Twitter takipçisine Solana’da yürütülen projelerin kalkışa hazır olduğuna inandığından bahsediyor.

“Önümüzdeki birkaç ay boyunca Solana projelerinin pazarın geri kalanından daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum.”

Solana ekosistemindeki önde gelen projelerden bazıları arasında; merkezi olmayan borsa Serum (SRM), blockchain tabanlı bulut altyapısı sağlayıcısı Akash Network (AKT), BAT, APPC ve ENJ’nin karması olan halihazırda 45 milyon kullanıcısı ile Kin (KIN), ve merkezi olmayan bulut bilişim aracı Aleph.im (ALEPH) yer alıyor.

Solana ekosisteminin dışında, trader, kripto piyasalarının kaçınılmaz olarak uzun bir Supercycle’a tanık olacağını ve birçok trader’ın erken satış yaparak bunu kaçıracağını savunuyor.

“Supercycle nihayet gerçekleştiğinde, zirve gibi görünecek ve hissedilecek. Aklınıza gelebilecek her yerde, hatta şimdi olduğundan daha fazla bir şekilde kriptodan bahsediliyor olacağını hayal ediyorum.

Bu gerçekleştiğinde pek çok büyük trader’ın geride kalacağını düşünüyorum ve bence bu aşama, trade etmesi en zor aşama olacak…

Bence bunu ifade etmenin daha iyi bir yolu: Klasik bir zirveye benzeyen ancak en iyi trader’ları bile kandıracak birden fazla aşama olacak.”

Trader, supercycle aşaması başladığında, uzun vadeli yatırımcıların trader’lardan daha iyi ücretler kazanacağını da ekliyor.

“Bunu söylemekten nefret ediyorum, bunu söylemekten gerçekten nefret ediyorum, ancak bence HODLER’lar bu durum yaşandığında, tüccarların %95’inden daha iyi performans gösterecek.”

Bir supercycle’ın ne zaman meydana gelebileceğine gelince, kimsenin tahmin edemeyeceği konusunda uyarıyor.

“Yine de asıl açık uçlu olan soru; bu durum, bu döngü sırasında mı yoksa gelecekteki bir döngü sırasında mı olacak? Cevabı henüz bilmiyorum.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın