Mart 12, 2024

Bu Altcoin’ler Nisan Ayında Parlamaya Hazır: Makro Gurusundan Beklenen Liste Geldi!


Makro ekonomi uzmanı Raoul Pal, Bitcoin, Ethereum ve Solana gibi kripto para birimlerinin 2024-2025 boğa piyasasında rekor kıracağını öngörerek kripto piyasasındaki yükseliş trendine dikkat çekti. Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su olan Pal, kripto alanının önemli büyüme potansiyeline işaret etti ve küresel likidite artışı, iş döngüsü yükselişi ve kripto para birimlerinin yaygın kabulü gibi faktörlerin bir araya gelmesinin bu yükselişi destekleyeceğini belirtti.

Son röportajında Pal, piyasa koşullarını değerlendirerek fiyatların zaman zaman düşüş yaşansa da genel olarak artış eğiliminde olduğu “kripto yazı” olarak tanımladı. Ayrıca, Ethereum ve Solana gibi kripto para birimlerinin Bitcoin’den daha iyi performans gösterebileceklerini ve sektörde dönüşüm yaratacaklarını öne sürdü.

Pal’ın yükseliş beklentileri, kripto ve makroekonomik trendler arasındaki ilişkiyi analiz ederek desteklenmektedir. Merkez bankalarının niceliksel gevşeme politikalarının devam etmesinin, yatırımcıların enflasyona karşı korunmak için alternatif varlıklara yönelmelerinin kripto para birimlerine olan talebi artıracağına inanılmaktadır.

Fiyat tahminleriyle ilgili olarak, Pal, Bitcoin’in yakın gelecekte coin başına 200.000 doların üzerine çıkabileceğini ve boğa piyasasının sonunda potansiyel olarak 1 milyon doları aşabileceğini öne sürdü. Ayrıca Ethereum ve Solana için de fiyatlarının artacağına dair iyimser bir bakış açısı sergiledi ve her iki varlık için önemli kazançlar öngördü.

Pal, her şeyin öngörülebilir bir model izlediğini ve Bitcoin’in liderlik ettiğini belirtti ve Ethereum’un da bu trendi takip ettiğini söyledi. Grafiklere göre, Ethereum’un 2020’deki gibi bir yükseliş için hazırlandığını ve özellikle de tekrar yükselişe geçmekte olan Solana için bu eğilimin devam edeceğini öngörüyor. Analizlerinin doğru yönde ilerlediğini düşünüyor.

Yatırım stratejisi, portföyünün önemli bir kısmını Bitcoin ve Ethereum gibi önde gelen kripto paralara tahsis ederken, Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme paralarına da yatırım yapmayı içeriyor. Ancak, dikkatli olunmasını ve portföyünün yalnızca makul bir yüzdesinin spekülatif varlıklara ayrılmasını tavsiye ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pal, kripto fiyatlarında son yaşanan artışlara rağmen, boğa piyasasının henüz başlangıç aşamasında olduğuna ve önümüzde daha birçok yükseliş potansiyeli olduğuna inanıyor.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?