Ağustos 26, 2023

Analistten Şok Tahmin: Bu Altcoin’ler Bir Sonraki Koşuşunun Kazananları Olacak!


Kripto para uzmanı ve influencer Ben Armstrong, kısa süre önce önemli bir büyüme için hazır olduğuna inandığı üç Altcoin ‘i vurguladı.

XRP

XRP, özellikle son dönemdeki fiyat dalgalanmaları nedeniyle kripto topluluğunda dalgalar yaratıyor. Bir yandan değerini iki katına çıkararak bir yükseliş yaşadı. Öte yandan %50’lik bir düşüşle karşılaştı ve 0,50 dolar civarına indi.

Pek çok kişi, XRP’nin değerinin 0,30 dolar seviyesine düşmesi durumunda, yatırım yapmak için uygun bir an olacağını düşünüyor. Ben, davanın sonuçlarının büyük ölçüde çözüldüğünü ve bir sonraki boğa döngüsü yaklaşırken, XRP’yi portföyünde birincil varlık olarak bulundurmanın kazançlı olabileceğini söylüyor.

Chainlink

Kripto topluluğunun büyük bir kısmı Polygon ve Arbitrum gibi Katman 2 çözümlerine odaklanmışken Ben, Chainlink‘in sessizce kendi nişini oluşturduğunu söylüyor. Bunu blok zincirinin sanal dünyası ile elle tutulur gerçek dünya arasındaki köprü olarak düşünün.

Chainlink’in oracle’ları bağlayıcı görevi görerek gerçek dünyadan veri çekiyor ve bunları blok zincirine entegre ediyor. Son boğa piyasasındaki düşük performansına rağmen altcoin, geniş ortaklıkları ve güçlü topluluk desteğiyle Oracle arenasında tartışmasız lider olmaya devam ediyor.

Ben, kriptonun bir sonraki boğa koşusu sırasında önemli ölçüde artacağına inanıyor.

Dogecoin

Dogecoin’in, “X” (Eski adıyla Twitter) olarak adlandırılan platforma potansiyel entegre olma ihtimali mevcut.

Ben, Elon Musk’ın buluşu olan bu uygulamanın, uygulama içi bir ekonomi getirerek mikrobloglarda devrim yaratabileceğini söylüyor. Bitcoin ve Ethereum beklenen dayanak noktaları olsa da Dogecoin, bu platforma beklenen entegrasyonuyla hepimizi şaşırtan hamle olabilir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?