Mayıs 9, 2022

Bu Altcoin’le %100 Kazanç Sağlamak Mümkün!


Son güncellenme : 10.05.2022 - 00:52

Cardano (ADA) fiyatı bir süredir boğaların hamlelerine karşı tepkisiz kalıyor ve bu hareketleri kaçırıyor. ADA fiyatı şu an ayıların insafına bırakılmış olduğundan dolayı boğaların geri dönüşü için net bir şey söylemek hala mümkün değil. ABD dolarının gücü nedeniyle boğalar şu an elleri kolları bağlı bir şekilde 0,50 dolar civarında yer alan doğru satın alma fırsatını bekliyor. Bu dağıtım aşaması tamamlandıktan sonra fiyat hareketi 1 dolarlık seviyeye doğru yeniden hız kazanmak için bir kırılma beklemek iyi bir kâr getirebilir.

Cardano %100 Kazanç Sağlayabilir mi?

Cardano fiyatı, geçtiğimiz hafta 0.9150 dolara karşı güçlü bir düşüş kaydetti ve bu, önceki işlem gününde kilitlenen kazançların tam bir eşleşmesini tetikledi. Bu ret ile ayılar, ABD dolarının gücünün yalnızca ADA fiyatındaki daha fazla düşüşe bağlı olduğu için kayıpları daha da hızlandırmak için momentumu kullandı. Cardano fiyatı, şu an Şubat 2021’in en düşük seviyelerine denk gelen 0,6900 doları test ediyor.

ABD dolarının gücünü korumak istemesi Cardano fiyatının daha da fazla düşmesine nede olabilir. Bu düşüşle birlikte boğalar için cazip bir fiyat sonrası yükseliş fırsatı da gelecektir. Boğaların satın alma emirlerini arttırabileceği ve fiyat hareketini yukarı doğru ittirebileceği, 0,50 dolarlık seviye oldukça kritik. ADA fiyatı 1 dolara doğru yükseliş gerçekleştirmeden önce 0,9150 seviyesini yeniden test edecek.

Cardano grafik

AB bloğu bir sonraki yaptırım turunda ne yapılacağı konusunda hala bölünmüş durumdayken, EUR/USD denklemi yakın zamanda herhangi bir yukarı yönlü hareket göstermiyor.

ABD dolarının gücü birkaç işlem günü veya hatta haftalarca daha kalması beklendiği için, Cardano fiyatının 0,11 dolara düşmesi riskiyle birlikte ADA fiyatının birkaç ayak daha düşük görmeye başlamasını bekliyoruz, bu da 2021’den elde edilen tüm kazançları silip geri koyacaktır. 2020 değerlerine. Rakamlara çevrildiğinde, bu, ADA fiyatının yazı yazılırken işlem gördüğü yerden %85 gibi büyük bir devalüasyon anlamına gelir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?