Bu Altcoin Büyük Akıllı Sözleşme Blokchain’i Olabilir!

0

Coin Bureau’nun sunucusu, Şubat ayında %700 artış gösteren bir altcoin’in bir sonraki en iyi akıllı sözleşme platformu olabileceğini söylüyor.

Guy adıyla anılan kripto analisti, 640.000 YouTube abonesine, blokchain ağı Elrond‘un (EGLD), türünün tek örneği bir kripto para birimi ağı oluşturmak için; Ethereum, Bitcoin ve yeni nesil merkezi olmayan platformların benzersiz özelliklerini birleştirdiğini söylüyor.

“Elrond, alandaki birçok önde gelen kripto para biriminin en iyi özelliklerini birleştirmeyi ve hatta geliştirmeyi başardı. Elrond’un güvence altına alınmış PoW’u, Harmony’nin (ONE) etkili PoW’u gibidir, ancak daha iyidir. Elrond’un uyarlanabilir durum paylaştırması, Ethereum 2.0’da göreceğimiz sharding gibidir, ancak daha iyidir Elrond’un Arwen sanal makinesi ise Cosmos’un CosmWasm sanal makinesi gibidir, ancak daha iyisidir. Bu üç özelliği birleştirdiğinizde ise, teorik olarak saniyede diğer akıllı sözleşme blockchain’lerinin toplamından daha fazla işlem gerçekleştirme kapasitesine sahip bir blockchain elde edersiniz.”

Blockchain’in yerel tokeni Elrond eGold (EGLD), bu Ocak ayında yaklaşık 30 dolardan başlayan büyük bir rallinin ardından 170 dolar civarında işlem görüyor. Ancak Guy, kripto para biriminin daha da ileri gitmeye hazır olduğu konusunda iyimser.

“Elrond’un büyümesi, geçen yaz ana ağ lansmanından bu yana katlanarak arttı. Şu anda bulunduğum yerden, bu büyümenin hak edilmiş olduğunu ve ufukta çok daha fazlası olduğunu görüyorum. 3. ve 4. aşamalarla, katılım ve ödüllerin genişletilmesinin yanı sıra, Elrond’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi’nin de EGLD için ciddi bir talep yaratması muhtemeldir.”

Guy, en iyi kripto borsası olan Coinbase’in yakında varlık için destek sunabileceğini ve yerel tokenine daha da büyük bir ivme sağlayabileceğini de ekliyor.

“Bu dedikodu Coinbase’i yıl sonunda EGLD’yi listelemeye iterse bu beni şaşırtmaz. Ve EGLD’nin yeni ve geliştirilmiş belirteçleri, yukarı yönlü hareketleri hızlandırmalıdır. Bu durum, EGLD balinalarının hiçbirinin satmaya başlamadığını varsaymaktır, ancak ben bir miktar satışın neredeyse garanti olduğunu düşünüyorum. “

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın