Mart 11, 2024

Bu Altcoin’i Ralliye Hazır: Analist Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerini Bekliyor

Kripto dünyası, sürekli değişen ve dinamik bir ortam olarak bilinir. Bu değişkenlik, yatırımcıları sürekli olarak piyasanın nabzını tutmaya ve gelecek vaat eden fırsatları belirlemeye yönlendirir. Son zamanlarda, dikkatleri üzerine çeken bir kripto stratejisti, radarında olan bir altcoin’in dikkate değer bir yükseliş trendine girmekte olduğunu belirtti.

Analizlerini paylaşan isim ise Altcoin Sherpa olarak tanınan bir analist. Sherpa, son derece dikkatli bir şekilde takip ettiği Mavia adlı altcoin’in, tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru güçlü bir ivme kazandığını öne sürüyor. Analist MAVIA’nın (MAVIA) potansiyelini değerlendirirken, altcoin’in mevcut trendinin, önümüzdeki dönemde yatırımcılara önemli fırsatlar sunabileceğine inanıyor.

Sherpa’nın analizlerine göre, MAVIA’nın mevcut durumu oldukça dikkat çekici. Sherpa, “MAVIA, şu anda en iyi işlemlerden biri olarak öne çıkıyor ve düşüşler, alım yapmak için uygun fırsatlar sunuyor.” ifadelerini kullanarak, altcoin’in değerinin halen artış potansiyeline sahip olduğunu vurguluyor.

MAVIA fiyatını gelecekte neler bekliyor

Analiste göre, MAVIA’nın yolculuğu henüz sona ermemiş gibi görünüyor. Sherpa, “Hala önümüzdeki hafta(lar)da en yüksek seviyelere ulaşacağını düşünüyorum.” diyerek, altcoin’in hala büyüme potansiyeli olduğunu ve yatırımcıların bu potansiyeli değerlendirebileceğini belirtiyor.

Bu yazının yazıldığı sırada MAVIA, geçen ay ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10,59 dolardan yaklaşık %18 düşüşle 8,67 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analistin radarındaki bir diğer altcoin yapay zeka tabanlı Render (RNDR) projesi. Altcoin Sherpa’ya göre RNDR, kısa bir düzeltme hamlesine tanık olsa bile bu yıl daha fazla ralli görecek.

“RNDR: Bunun 10 doların altına geri çekilmesini çok isterim. Hala 2024’te büyük rakamlara ulaşacağını düşünüyorum.”  

Altcoin Sherpa’nın listesindeki bir diğer kripto para, yine bir oyun altcoin’i olan Illivium (ILV). Analist, Illuvium’un arkasındaki ekibin, son ayı piyasasındaki büyük fiyat düşüşünün ardından bile oyunu geliştirmeye devam ettiğine dikkat çekiyor.

“İyi görünen diğer kripto paralar da ILV gibi olanlar. Tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmadan önce 10x yolu daha var. Hala geliştirme aşamasında olan ekiplerle bu ölü oyunları bulmak + daha rafine ürünler = muhtemelen küçük spot yatırımlar için trene atlamak iyi olabilir.” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?