Ocak 29, 2022

Bu Altcoin’e Binance Labs’tan Büyük Yatırım!

Binance‘in girişim sermaye kolu olan Binance Labs, popüler DeFi platformu Solv Protocol’e stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Merkezsiz bir yapıda NFT’ler için çözümler sunan bir platform Solv Protocol, kendi NFT alanına öncülük ediyor. Eşsiz girişim artık Binance Labs tarafından da destekleniyor. İşte detaylar.

Solv Protocol, Binance Labs’tan fon topladı

Binance’in resmi web sitesinde paylaşılan duyuruya göre, Binance Labs, başlangıç ​​aşamasındaki Solv Protocol’e stratejik yatırım yaptı.

Binance Labs’ın desteği, Solv Protocol’ün geliştirilmesine para yatırımı yapmakla sınırlı değil. Edinilen bilgilere göre Binance, kendi NFT platformunda değiştirilemez token’ları başlatmak için Solv Protocol ile işbirliği yapacak.

Bunların yanında, Web3 şirketlerinden oluşan Binance Labs portföyü, ek fon aramak için Solv Protocol platformunda Finansal NFT’ler yayınlayabilecek.

Binance Labs yatırım direktörü Peter Huo, Solv ekibiyle çalışma konusunda heyecanlı olduğunu belirterek konu hakkında şu yorumları yaptı:

“Financial NFT için merkezi olmayan bir pazar yeri olan Solv Protocol, kendi NFT alanına öncülük ediyor. Binance ve Solv’un gelecekte sahip olacağı sinerjilere inanıyoruz, özellikle geleneksel finansta kanıtlanmış egemenlikleri göz önüne alındığında, kuponlar gibi Financial NFT’lerin büyüme için büyük bir alana sahip olduğuna inanıyoruz. DeFi’deki yenilikleri keşfetmek için Solv ekibiyle yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Peki Bu Solv Protocol Nedir?

Solv Protocol, kuponlar gibi finansal mülkiyetleri ve hakları geniş ölçüde temsil eden Finansal NFT’ler oluşturmak, yönetmek ve chain üzerinde ticaret yapmak için oluşturulmuş merkezi olmayan bir platformdur.

Solv Protocol bugüne kadar 30’dan fazla DeFi projesiyle işbirliği yaptı. Bunların tümü, temel token varlıklarıyla kendi Vesting kuponlarını oluşturmuştur. Ayrıca, 10 Ocak itibariyle, Solv Protocol’deki dijital varlıkların toplam kilitli değerinin (TVL) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 milyon dolara ulaştığını belirtmekte fayda var.

Ayrıca Solv, DAO’ların minimum tasfiye riskiyle yerel token’lardan yararlanarak likit varlıklar elde etmelerini sağlayan “Convertible Kupon” adlı yeni bir finansal aracı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.