Mart 17, 2023

Bu Altcoin’den Şaşırtıcı Seviyeler: Yükseliş Devam Edecek Mi?

İlk 10 kripto paranın çoğu bugün yeşil renkte işlem görüyor. Aynı şey piyasa değerine göre en büyük altcoin olan Ethereum (ETH) için de geçerli.

CoinMarketCap’e göre ETH, son 24 saat içinde %3,45’lik bir fiyat artışının ardından şu anda yaklaşık 1.710,36 dolar değerinde. ETH aynı zaman diliminde 1.726,62 dolar ile en yüksek ve 1.644,54 dolar ile en düşük seviyeye ulaşmayı başardı.

Ethereum

ETH son yedi günde %20’den fazla yeşil renkte olduğu için altcoin‘in haftalık performansı da yükselişte. Altcoinin 24 saatlik işlem hacmi şu anda kırmızı bölgede. Dünden bu yana %20’den fazla bir düşüşün ardından şu anda 9.849.552.804 dolar seviyesinde. Piyasa değeri açısından ETH 209.313.510.016 dolar seviyesinde bulunuyor.

Santiment, ETH sahiplerinin son dönemdeki davranışlarına ilişkin bazı gözlemlerini 16 Mart’ta Twitter üzerinden paylaştı. Santiment’in verilerine göre, 10-10 bin ETH sahibi adresler geçtiğimiz yıl içinde toplu olarak 3 milyondan fazla coin ekledi.

Öte yandan, 10 bin-10 milyon ETH’ye sahip adresler aynı süre zarfında 9 milyondan fazla ETH’yi çöpe attı. Bir başka kripto analisti de dün Twitter’da ETH ile ilgili gözlemlerini paylaşmaya karar verdi.

Analiste göre, ETH için en önemli arz bariyeri 1.720 ila 2.150 dolar arasında yer alıyor. Boğalar bu kritik seviyelerin üzerine çıkabilirse, ETH fiyatının daha da yükselmesini engelleyebilecek temelde büyük bir direnç olmadığını da sözlerine ekledi.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?