Aralık 2, 2023

Bu Altcoin’den Dev Hamle: Fiyatını %100 Arttırmaya Hazırlanıyor!

Stargate Finance (STG) fiyatı aylık zaman diliminde bir yükseliş formasyonu oluşturdu ve önceki önemli direnci destek olarak başarıyla teyit etti. Yakın gelecekte yükselmeye devam etmesi bekleniyor.

Aylık grafik, Stargate Finance (STG) fiyatının Mayıs 2022’den bu yana 0,38 ila 1,2 dolar aralığında işlem gördüğünü gösteriyor. Fiyat, bu aralığın destek ve direncini birkaç kez test ederek aralığın geçerliliğini doğruladı.

Ekim ayında, aralığın destek seviyesinde bir doji yıldız mumu oluşturduktan sonra, STG fiyatı Kasım ayında bir sabah yıldızı formasyonu oluşturdu (yeşil daire).

Bu, tipik olarak bir düşüş trendinin sonunda ortaya çıkan bir yükseliş formasyonudur. Aylık zaman diliminde oluştuğunda daha önemlidir.

Eğer öyleyse, STG fiyatı aralığın tepesine doğru 1,2 dolardan yeni bir yükseliş trendi başlatmış olabilir. Bu rakam, mevcut fiyattan %104,58’lik bir artışa karşılık gelmektedir.

Kritik Direncin Kırılması

STG kritik direnç

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Stargate Finance (STG) fiyatı 0,52 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıktı ve 9 Kasım’dan bu yana destek olarak teyit etti. Bu, kısa vadeli trendin yükselişe geçtiğini gösteren bir yükseliş gelişmesidir.

Gerçekten de, 28 Kasım’da 0,52 dolar seviyesinden yükseldikten sonra (yeşil ok), STG fiyatı bugün kısa vadeli direnç çizgisinin üzerine çıktı.

Günlük RSI (Göreceli Güç Endeksi) 50 seviyesinden yükseldi ve yukarı doğru eğimli, yükseliş eğiliminin devamını destekliyor.

Bu nedenle, STG fiyatı önümüzdeki günlerde 0,71 dolarlık bir sonraki direnç bölgesine yükselebilir.

STG kripto para

En olası senaryo, Stargate Finance (STG) fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Acil hedef 0,71 dolar olup, 1,2 dolara ulaşma potansiyeli bulunmaktadır.

Bu yükseliş görünümü, fiyatın 0,52 dolarlık destek bölgesinin altına düşmesi durumunda geçersiz olabilir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?