Mart 15, 2024

Bu Altcoin’den Çığır Açan Hamle: İlk Topluluk Coin Koleksiyonunu Açıkladı!

Avalanche Vakfı, çığır açan bir duyuruyla, Culture Catalyst programında önemli bir adım atarak ilk topluluk coin koleksiyonunu açıkladı. Bu girişim, 2023’ün sonlarında başlayan bir inisiyatif olup, Vakfın Avalanche blok zinciri ağına özgü topluluk coin’lerini edinme taahhüdünün bir parçasıdır. Bu adım, Vakfın Web3 yaratıcılarını destekleme, Avalanche üzerinde yenilikçiliği teşvik etme ve blok zincirinin daha geniş kitlelere yayılmasını destekleme bağlılığını altını çiziyor.

Topluluk coin’leri , kripto topluluğunun özünü, canlılığını ve çeşitliliğini yansıtan temel semboller olarak öne çıkmıştır. Avalanche Vakfı, bu coin’lerin önemini fark ederek, kendi topluluklarının eğlencesini, ruhunu ve benzersizliğini somutlaştıran beş topluluk coin’i seçmiştir.

Açılış koleksiyonu aşağıdaki meme coin‘lerini içermektedir:

Coq Inu, Gecko, Kimbo, NoChill, Tech.

Bu coin’ler, Vakfın titiz uyum kılavuzlarına uygun olarak seçildi. Bu kılavuzlar Avalanche’a ve adil Web3 uygulamalarına bağlılığı değerlendirir.

Vakfın topluluk coin’lerine verdiği destek, kripto dünyasının hızlı gelişimine paralel olarak devam eden bir çabadır. Bu bağlamda, Vakıf, Avalanche ekosistemine değerli araçlar eklemeye yönelik erken aşama projelere yer verme amacıyla uygunluk kriterlerini gözden geçirmeye hazırdır.

Değerlendirme süreci, Avalanche topluluğu içinde ERC-404 coin’leri gibi diğer topluluk coin’lerini da içerebilecek şekilde dinamiktir.

Avalanche Vakfı, misyonu ve hedefleriyle uyumlu olduğu sürece topluluk coin varlıklarını ve uygunluk kriterlerini esnek bir şekilde değiştirmeye açıktır. Ancak, tüm kriterleri karşılayan coin’lerin satın alınacağını garanti etmez.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Avalanche Vakfı, Web3 projesini destekleyerek Avalanche’daki Web3 kültürünü kutlar. Kültür Katalizörü programı ve diğer girişimler aracılığıyla Vakıf, daha çeşitli bir Avalanche ekosistemini teşvik etmeyi ve böylece altyapısını ve topluluğunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Kaynak : Azcoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?