Nisan 1, 2023

Bu Altcoin’de Yükseliş Trendi: Analist %74’lük Artış Öngörüyor!


Son zamanlarda kripto para piyasalarında, Bitcoin ve diğer popüler altcoin’ler için birçok tahmin ve analiz yapılmaktadır. Bu kapsamda, Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen bir kripto analisti, Bitcoin ve iki popüler altcoin olan Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) için yeni tahminlerini açıkladı. Analist, Bitcoin’in yakın zamanda bir düzeltme yaşayabileceğini, AVAX’ın ise yeni bir işlem aralığına girmeye hazırlandığını belirtirken, FTM için ise yeni bir yükseliş hareketi olabileceğini düşünüyor. İşte detaylar.

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve iki popüler altcoin için tahminlerini güncelledi.

Kripto para piyasasında Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, 194.000 Twitter takipçisini olası bir Bitcoin düşüşü konusunda uyardı. Analist Bitcoin’in bir geri çekilme için hazırlandığını ve 25.000 dolar desteğini kaybedeceğini söyledi.

Analiste göre, Bitcoin yatırımcıların beklemesi gerektiğini ve lider kripto para 24.000 doların altına düştüğünde dipten satın almanın daha iyi olacağını da ekliyor.

Analist Ethereum rakibi olarak anılan altcoin Avalanche’ı (AVAX) da inceliyor. Altcoin Sherpa, AVAX’ın muhtemelen 22 dolarlık direnci kırmaya ve 30 dolarlık yüksek yeni bir işlem aralığına girmeye hazır olduğunu söylüyor.

“AVAX: Bu seferki baskı güçlü görünüyor, sanırım yakında bir adım daha atacak. 200 günlük EMA başlangıçta (normal olarak) bir direnç görevi gördü, ancak bunun yakında 22 doları güçlü bir şekilde kıracağını düşünüyorum.”  

Basın zamanında AVAX 17.22 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin 30 dolarlık hedefine doğru bir artış altcoin için %74’lük bir artışı temsil ediyor. FTM’nin bu seviyelere ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu.

Bunların yanında Altcoin Sherpa’nın gözü, yılın başından bu yana %135 artış gösteren Ethereum rakibi Fantom’un (FTM) da üzerinde. Analiste göre, FTM yeni bir ralli için hazırlanıyor olabilir.

“FTM: genel olarak hala oldukça iyi görünüyor. Bence burada bir tür dip oluşuyor ve başka bir yükseliş hareketi yapacak.”

Trader’ın grafiğine bakıldığında, FTM için bir sonraki direnç seviyesi 0.60 dolar olarak görünüyor. Basın zamanında, FTM 0.43 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?