Bu Altcoin’de Umutlar Yüksek – Ralli Bekleyenlere Bir Yenisi Daha Eklendi!

0

Geçtiğimiz günlerde Litecoin konusundaki beklentiler gittikçe arttı ve bu hype’a son olarak Bitcoin boğası Peter Brandt da katıldı. Usta bir trader olan Peter Brandt, uzun vadeli bir Bitcoin (BTC) boğası oluşuyla kripto dünyasında oldukça bilinen bir figür, ancak Brandt da şu anda Litecoin’in (LTC) yakında lider kriptodan bile daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

Trader 580.000 Twitter takipçisine Litecoin’in Eylül zirvesindeki 239.12 dolarlık direnci kırmasının ardından, artık büyük bir ralliye hazır olduğunu söyledi.

“Litecoin, genişleyen hacim ve WBB’lerde Eylül ayının zirvesinin üzerine çıktı, bu nedenle 2021’in en yüksek seviyesi olan 395 dolarda tekrar test edilmesini bekliyoruz.”

“WBB’ler” terimini tanımlamayan Brandt, mumların gövdesinin genişlemesinde olduğu gibi geniş gövdeli çubuklardan veya şu anda LTC için genişleme gösteren ortak bir ticaret göstergesi olan haftalık Bollinger bantlarından bahsediyor olabilir. Ne olursa olsun, her iki gösterge de kripto varlığı için yükseliş görünümüne işaret ediyor.

Bu hafta başlarında 193 dolardan düşük bir seviyede olan LTC, %30 arttı ve şu anda 261,36 dolardan işlem görüyor.

Litecoin’in kısa vadeli fiyat hareketinin yanı sıra Brandt, enflasyona karşı uzun vadeli güvenli bir liman olarak hala Bitcoin’e işaret ediyor.

“Piyasalarda kesinlikle emin olduğum tek bir şey var: ABD dolarının düşen değeri.

Doğduğum zamanki 1 dolar bugün 8 sent değerinde.

Torunlarım benim yaşımdayken bugünün 1 doları muhtemelen değersiz olacak.

BTC.”

Trader şüphecileri de unutmadı ve çeşitli kripto para birimlerinde short pozisyonda kalma konusunda oldukça bol deneyime sahip olduğunu ancak Nisan 2019’dan bu yana Bitcoin’de long pozisyonda kaldığını söyledi.

“Trollerime not (okuyabildiğinizi varsayarak).

Bunu çok yavaş yazmama izin verin, böylece anlayabilirsiniz – hayatımda kripto para birimlerini yalnızca bir kez short’ladım (14 Kasım 2018).

Nisan 2019’un başından beri sürekli BTC’de long pozisyondayım. Bitcoin fiyatının YUKARI (YU KA R I olarak heceleniyor) gitmesini istiyorum.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın