Mart 14, 2023

Bu Altcoin’de Tek Seferde 106 Milyonluk Yakım!

Kısa bir süre önce piyasaya sürülen ve kripto token arzını azaltmayı amaçlayan bir proje olan Cremation Coin, tek bir işlemde 106 milyondan fazla Terra Classic (LUNC) tokenı yaktı. Bu, geçtiğimiz Aralık ayında piyasaya sürülmesinden bu yana projenin en yüksek tek LUNC yakımına işaret ediyor.

Projenin arkasındaki ekip bugün attığı bir tweet’le kamuoyunun dikkatini bu işleme çekti. Bununla birlikte topluluktan gelen önemli destek için minnettarlıklarını ifade etti.

Ekip ayrıca, söz konusu işlemin 106.101.562 (106,1 milyon) LUNC token içerdiğini ortaya koyan bir grafik paylaştı. Buna göre, son işlem, projenin geçen yıl kampanyaya katılmasından bu yana toplam kümülatif Terra Classic yakma işlemini 199,7 milyon tokena çıkardı.

Son yakma işlemi, Cremation Coin‘in bu hafta için girişime katkısını temsil ediyor. Cremation Coin, yakma kampanyasına destek sözü verdiğinden bu yana, haftalık hacminin %10’unu Terra Classic’e dönüştürerek her hafta milyonlarca LUNC tokenini tutarlı bir şekilde yaktı.

Geçtiğimiz hafta proje tek seferde 51 milyon token yakarak, o sırada bu yıl için üçüncü en büyük tek LUNC yakımı yaptı. Yakın zamanda gerçekleştirdiği 106 milyonluk yakım, Allnodes’un 123,7 milyonluk yakımı ve Binance’in 8,8 milyarlık yakımının ardından üçüncü en büyük tekli yakım konumunu elde etti.

Son yakma işleminin ardından Cremation Coin, 187,5 milyon LUNC değerinde yakma işlemi gerçekleştirerek LUNC Dash’in en iyi Terra Classic yakıcıları listesinde bir sıra yükseldi. Bu rakamla Cremation Coin, Allnodes’u geçerek altıncı en büyük brülör olmaktan yalnızca 156,8 milyon token uzakta bulunuyor.

Bu arada, haftanın toplam altcoin yakımı şu anda yaklaşık 108 milyon token değerinde ve LUNC DAO 1,6 milyon token değerinde. Otonom doğrulayıcı, kampanyayı en erken benimseyenlerden biri olarak her hafta LUNC tokenlerini sessizce yakıyor.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?