Bu Altcoin’de Ralli Devam Etmeye Hazır! Destansı Yükseliş Yolda!

0

Popüler bir kripto analisti Avalanche’ın (AVAX) yaşadığı rallinin devam etmeye hazır olduğunu belirtti. Analist iki altcoinin devasa büyüme yakalayabileceği olası iki senaryo hakkında konuştu.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, 180.000’den fazla takipçili Twitter hesabında iki altcoin hakkında analizlerini paylaştı. Analist, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche’ın (AVAX) sadece bir ayda değerini neredeyse ikiye katladıktan sonra bile hala bir yükseliş trendinde olduğunu söylüyor.

“Eğer Solana (SOL) koşusu gerçekleşecek bir şeyse, o zaman AVAX için hala depoda bol miktarda gaz kalmış olması gerekir.”

Analistin grafiği daha yakından incelendiğinde, AVAX’ın 280 dolarlık bir hedefe doğru ilerlediği görülüyor. Eğer bu senaryo gerçekleşirse AVAX şu anki fiyatı olan 133 dolardan, potansiyel olarak %110’un üzerinde bir yükseliş yaşayabilir.

Smart Contracter‘ın radarındaki bir diğer altcoin ise, kendisini “blok zincirlerinin interneti” olarak lanse eden proje olan Cosmos (ATOM). Kripto strateji uzmanına göre, ATOM’un mevcut piyasa yapısı, AVAX’ın parabolik bir yükselişe geçmeden önceki fiyat hareketini andırıyor.

“ATOM, yapısal olarak bana burada AVAX’ın büyük zamanını hatırlatıyor.”

ATOM şu an 32 dolardan işlem görüyor. Smart Contracter’ın 100 dolarlık hedefine doğru gerçekleşecek bir hamle, ATOM’un değerinin potansiyel olarak üç katından fazla değer kazanabileceğini gösteriyor.

Analist, büyük bir “boğa flama oluşumundan” çıkmak için sarmaya ve hazırlanmaya başladığını belirttiğini Bitcoin (ETH/BTC) ile Ethereum ticareti yapmayı düşündüğünü de açıkladı.

ETH/BTC paritesi, bu senaryoyu takip ederse, 0.076 BTC’deki (4.473 dolar) çapraz direncinin üzerine bir hareket, ETH/BTC için destansı bir ralliyi tetikleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın