Ocak 23, 2024

Bu Altcoin’de İşlem Hacmi Alarmı: Ciddi Düşüş Neyine Habercisi, Fiyatı Neler Bekliyor?

Verilere göre popüler altcoin Cardano ‘nun işlem hacminde ciddi bir azalma mevcut. Bu ani ve büyük düşüş, ağın faaliyetlerinin neredeyse durma noktasına gelmesine neden oldu. İşlem hacminin azalmasının balina aktivitesine bağlı olarak azalması olası.

Bu denli keskin bir düşüş genellikle ağ dinamiklerinde bir değişimin habercisidir. Ancak bu tür durumlar endişelere yol açan durumlardır.

Cardano fiyat grafiği

Cardano’nun on-chain aktivitesinin uzun vadeli analizi, balina aktivitesinde kademeli bir düşüş olduğunu göstermektedir. Bu eğilim, önemli sahiplerin sessiz birikim aşamaları veya stratejik varlık yeniden dağıtımı gibi çeşitli stratejik hareketleri anlamına gelebilir. Bununla birlikte, netlik ve şeffaflık eksikliği, Cardano’nun ekosistemi ve sahipleri için kesin nedenleri veya sonuçları tespit etmeyi zorlaştırmaktadır.

Cardano Fiyat Analizi

Teknik analizlerin yatırımcıları endişelendirmesi olası.  ADA’nın fiyatı, tarihsel olarak destek görevi gören bir seviye olan 0,46 dolar civarında seyrediyor. Bununla birlikte, önemli bir alım gücünün olmaması ve hacimdeki mevcut düşüş, bu destek seviyesinde zayıflamış bir savunmaya işaret ediyor.

Cardano’nun düşüş görünümüne katkıda dağlayan faktörler mevcut. Altcoin’in yaygın bir kullanımının olmamasının düşüş eğilime katkı sağlaması mümkün. Ek olarak hakim piyasa duyarlılığına bağlı düşüşlerin de yaşanması olası. Bu faktörlerin bir araya gelmesinin fiyatın daha da düşmesine yol açması mümkün. Eğer 0,46 dolar destek seviyesi tutmazsa, bir sonraki önemli destek 0,4136 dolardır. Bu rakamların altına düşmesi, ADA‘nın değerinin daha da düşürebilit ve potansiyel olarak henüz belirlenmemiş daha düşük destek seviyeleri arayabilir.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?