Eylül 25, 2023

Bu Altcoin’de %50’lik Büyük Ralli: Listeleme Müjdesi, Fiyatı Uçurdu!


Kripto para piyasası, her zaman hareketli bir ortam olarak bilinir. Fiyatlar hızla yükselip düşebilir ve yatırımcılar için büyük fırsatlar sunabilir. Bugünün yükselen yıldızı da, Polkadot parachain’lerinden biri olan Moonbeam protokolünün yerel token’ı olan GLMR oldu.

Son 24 saat içinde yaşanan %50,5’lik artış, GLMR’in kripto para piyasasında ne kadar hızlı değişebileceğini bir kez daha gösterdi. Altcoin bu yükselişin etkisiyle basın zamanında 0.2516 dolar seviyesinde işlem görüyor. Söz konusu yükselişe paralel olarak işlem hacmi de %1813 oranında fırladı.

GLMR’nin bu büyük yükselişi, Güney Kore merkezli Upbit borsasının GLMR/BTC çiftini yakın gelecekte listelemeyi planladığını duyurmasının ardından geldi. Borsaların belirli bir kripto parayı listelemesi, o kripto paranın popülerliğini artırabilir ve yeni yatırımcıları çekebilir. Bu nedenle Upbit’in GLMR’i listeleme kararı, GLMR fiyatını hızla yükseltti.

Kore’nin büyük bir ticaret platformu olan Upbit, her zaman çoğu altcoin için genişlemenin merkezi noktası olmuştur. Altcoin’ler üzerindeki önemli etkisiyle bilinen Upbit’te yapılan listelemler genellike kripto varlıklarının değerlerinde keskin bir artışa yol açmıştır. Borsa, Kore’nin dijital para ticareti dünyasının en önemli merkezlerinden biri olarak bilinir.

Moonbeam fiyatı haftalardır 0.2 dolar seviyesinin oldukça altında işlem görüyordu. Listeleme haberi, altcoin’in geçen ayki kayıplarının çoğunu telafi etmesine yardımcı oldu. Astar Network’ün önemli bir rakibi olan Moonbeam’in, Upbit listelemesi aracılığıyla daha kayda değer bir erişim elde etmesi kaçınılmazdır; bu da, uzun vadede hayatta kalmasının önünü açacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?