Mart 6, 2023

Bu Altcoin Yatırımcıların %80’i Zararda: Neler Oluyor?

IntoTheBlock’a göre, tüm Cardano sahiplerinin %80’inden fazlası şu anda zarar ediyor. Bu rakam 3,53 milyon adrese eşit. Aynı zamanda, yalnızca 682.920 adres kârlı durumda ve bu da toplamın %16’sından daha az. Diğer bir 173.770 adres sahibi veya toplamın %4’ü, token başına 0,33 dolar olan mevcut ADA fiyatında bile kırılıyor.

Cardano

Kârsız Cardano token alıcılarından oluşan en büyük üç grup tespit edilebilmektedir. Toplam 669.370 adrese sahip ilk grup, ADA’yı 1,71 ila 2,97 dolar arasındaki fiyatlardan satın aldı. Bu tür fiyatlar en son 2021’in ikinci yarısında, kripto piyasasındaki son boğa rallisinin ortasında görülmüştü.

İkinci büyük grup olan 560.940 adres, ADA’yı 1,71 doların altında fakat 1,29 dolardan başlayan fiyatlarla satın alanlardır. Son olarak, üçüncü grup büyük olasılıkla 0,4 ila 0,5 dolar – 551.610 adres arasında token satın alan yeni alıcılardır.

Şu anda her üç grubun adreslerinin bilançolarında 8,17 milyar ADA bulunmaktadır. Ancak ilginç bir şekilde, zararına satın alınan en fazla sayıda ADA, yani 8,71 milyar ADA, tokenı 0,36 ila 0,4 dolardan satın alanların adreslerinde mevcut. Toplamda 25,7 milyar ADA, kârlı yatırımcılar tarafından elde edilen miktarın dört katı zararla satın alındı.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?