Ekim 4, 2023

Bu Altcoin, Yakım Duyurusunun Ardından %71 Yükseldi!


Kripto para piyasası, her zaman hareketlilik ve sürprizlerle dolu bir alan olmuştur. Kripto para birimlerinin büyüme potansiyeli ve fiyat dalgalanmaları, yatırımcıların ilgisini her zaman çekmiştir. Son zamanlarda, gözler XRP gibi genellikle büyük isimlerde olsa da, Santiment dikkatleri az bilinen bir altcoin’in üzerine çekti.

Verasity (VRA), %70’in üzerinde bir haftalık büyüme kaydederek, kripto dünyasının en dikkat çekici yükselişlerinden birini yaşadı. Verasity, bu dönemde kripto varlıkları arasında lider konumunu sağlamlaştırdı. Analitik firması Santiment konuyla ilgili şunları söyledi:

“Çoğu konuşma SEC’in Ripple ve XRP’ye karşı yaptığı itirazın reddedilmesi etrafında dönüyor. Ancak gözünüz, RAY’ın 1 saatten kısa bir süre içindeki ani %24 yükselişinin, VRA’nın 1 haftadaki etkileyici %71 yükselişinin ve şu anda piyasaları yönlendiren diğer altcoin’lerin üzerinde olsun.”  

CoinMarketCap verilerine göre VRA son 24 saatte %15’den fazla artışla 0,0066 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Halihazırda Verasity ekosisteminde pek çok değişim yaşanıyor. Daha bu hafta ekip, 10 milyar kadar VRA token’ını yakmaya karar verdiğini ve bunun toplam token arzının %50’sinden fazlasına tekabül ettiğini duyurdu. Verasity’nin CEO’su RJ Mark yakım etkinliğine ilişkin şunları söyledi:

“Topluluğumuzun kararı doğrultusunda maksimum arzımızın yaklaşık %50’sini oluşturan stratejik rezerv token’larımızı yakmamız, topluluğumuzu da dinlediğimizi ve kripto ekosistemimizi geliştirdiğimizi kanıtlıyor. Bu, reklam çözümlerimiz için büyük talep beklediğimiz 2024 yılına yönelik büyüme stratejimizin bir parçasıdır ve şimdi bu büyümenin temelini atıyoruz.”

Verasity’nin dolaşımdaki arzının büyük bir kısmını yakacak olması, VRA’nin tıpkı Shiba Inu’de (SHIB) olduğu gibi art arda yakım etkinliklerine maruz kalabileceği yönündeki spekülasyonları alevlendirdi. Altcoin ekibi bunu açıkça belirtmediğinden, söylendiği gibi üç ayda bir gerçekleşecek yakım etkinliği bekleyebiliriz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?